Přeskočit na obsah

Cyber Attacks – Chraňte svá data před kybernetickými útoky

  • od
Exponet_CyberAttacks
20Zář2022
20Zář2022

Praha/online

Každých cca 11 vteřin proběhne na zemi úspěšný kybernetický útok. Chcete vědět, jaké jsou největší hrozby současnosti, jak jim předcházet, jak rychle reagovat a jak správně zálohovat, abyste v případě napadení nepřišli o svá kritická data? Zúčastněte se (prezenčně nebo online) 20. září 2022 odborné konference Cyber Attacks, která nabídne aktuální update problematiky včetně praktických ukázek.

Jaké jsou aktuální incidenty, hrozby a trendy, se kterými se potýká (které řeší) národní bezpečnostní tým CSIRT.CZ, jakým způsobem CSIRT.CZ incidenty řeší a jak se jim snaží předcházet, rozebere v úvodu konference Pavel Bašta, team leader a bezpečnostní analytik týmů CZ.NIC-CSIRT a CSIRT.CZ.

Exponet logoNa řešení, která vám pomohou ochránit vaše kritická data a usnadní obnovu vašich dat po úspěšném kybernetickém útoku, se zaměří David Průša, Data Protection Solution System Engineer z Dell Technologies. Jak může v praxi vypadat řešení kybernetického incidentu, když se vám jej podaří plně standardizovat a maximálně automatizovat pomocí rodiny nástrojů Security Orchestration and Response, vám ukáže Tomáš Luňák, vedoucí konzultant ve společnosti Alphaserver.

Jak poznat, kdo je na internetu nebezpečný? Inteligentní algoritmus na hodnocení reputace IP adres vám po přestávce představí Vojtěch Bumba, vedoucí vývoje ve společnosti Trusted Network Solutions. Základní doporučení a praktické kroky k zastavení probíhajícího útoku a zabránění nejhorším škodám probereme s René Pospíšilem, který působí jako Country Manager Bitdefender CZ/SK. "Jsou data v prostředí Microsoft 365 bezpečná?", zamýšlí se Jakub Jančík, Sales Engineer, Barracuda Networks. Ve své prezentaci přiblíží současný stav a možné řešení. Nástroj, ve kterém mají manažeři kybernetické bezpečnosti svou agendu přehledně pod kontrolou s plnou podporou odborníků, představí Jindřích Šavel, CEO, Novicom.

Odpolední program zahájí Boris Mittelmann z Veeam Software a vysvětlí, proč nás zálohy často neochrání před ransomwarem, a co všechno znamená správně zálohovat. Vícevrstvou kybernetickou ochranu, která je schopna adekvátně chránit i nejzranitelnější součást každé firemní sítě, tedy běžného uživatele, představí Jozef Kačala, Vicepresident of Global Sales Engineering, GFI Software. Zjednodušení správy, zlepšení odolnosti a zajištění kontroly nad bezpečností organizace bude obsahem prezentace Petra Zahálky ze společnosti Tech Data. Konferenci zakončí vystoupení Davida Pecla ze Security Avengers, který se zaměří na téma XDR – co to vlastně je a co by takové řešení mělo poskytovat oproti "standardnímu" EDR.

Konference Cyber Attacks se koná onsite i online 20. 9. 2022 od 9:00 hod. do 15:00 hod.

Místo: Hotel Grandior, Praha

Více informací a registrace 

Napsat komentář