Přeskočit na obsah

Konference Qubit Prague 2022

  • od
QuBit22
25Kvě2022
26Kvě2022

Praha

Více než kdykoli předtím si uvědomujeme nutnost chránit důvěrné informace a obrovskou poptávku po vysoce kvalifikovaných odbornících na kybernetickou bezpečnost. Využijte proto skvělou příležitost účastnit se odborných diskusí na Qubit Conference Prague 2022 a získejte potřebné praktické „know-how“ v předních klíčových tématech informační bezpečnosti 25.-26. května v Hotelu OREA Pyramida, Praha, Česká republika.

Qubit Conference Vám již devátý rok přináší vynikající řečníky zastupující společnosti jako FBI, SecurityScorecard – LIFARS, Cato Networks, ThreatLocker, OneTrust a další. Qubit Vám nabízí příležitost být součástí interaktivních přednášek a panelových diskusí ve dvou paralelních tracích (Executive&Technical). Přednášky jsou edukativního (ne produktového) charakteru, a máte při nich možnost osobně se setkat s profesionály v oblasti kybernetické bezpečnosti z celého světa. Program konference je věnován aktuálním tématům jako jsou supply chain attacks, incident response, ransomware, SOC, Penetration testing, Red Team Attacks, GDPR a dalším.

Qubit Conference_Dark LogoNa co se můžete těšit:

  • více než 220 C-level manažerů, expertů a odborníků na jedinečné komunitní akci o kybernetické bezpečnosti
  • Přední řečníci a klubová setkání
  • Populární networkingové akce, VIP recepce a exkluzivní setkání
  • Předkonferenční praktické tréninky

Qubit Conference je společnost, která organizuje akce zaměřené na kybernetickou a informační bezpečnost, s cílem propojovat komunitu profesionálů ze soukromé, státní a akademické sféry a vytvořit jim prostor, kde se mohou setkávat a vyměňovat si zkušenosti.

Nepromeškejte tuto skvělou příležitost setkat se s odborníky v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti, promovat svou společnost a poznat nové partnery na cybersec trhu.

 

Napsat komentář