Přeskočit na obsah

Konference X4B přinese inspiraci od expertů na UX a design, který zlepšuje výsledky v byznysu

  • od
X4B Obrázek
25Kvě2022
25Kvě2022

Praha

25. května se v Praze uskuteční třetí ročník konference Experience for Business o User Experience (UX) a designu jako pilířích úspěchu v podnikání. Program sestává z deseti přednášek od známých specialistů, mezi kterými nechybí například Jan Řezáč nebo Petr „Jezevec“ Pouchlý. 

Konference má za cíl předat účastníkům skutečnou hodnotu. Ta se ukrývá jak v samotném zaměření akce, tak i v kvalitě obsahu, který pořadatelé pilují společně s řečníky. „Skvělý design dělá skvělé výsledky, je to způsob, jak se odlišit, předehnat konkurenci. Na konferenci se o tom majitelé firem a všichni, které tato oblast zajímá, dozví vše zásadní. Načerpají praktické rady a zkušenosti“, uvádí organizátor Tomáš Ludvík. UX a designu se věnuje přes 18 let a ví, co a proč publiku předložit, aby to bylo přínosné.

x4b-logoTémata pokrývají všechny fáze tvorby UX: od hledání možností a přípravy až po realizaci nebo vyhodnocování. Vystupující se podělí o fungující strategie i slepé uličky z tuzemského i nadnárodního prostředí, z malých společností či velkých korporátů.

Každá přednáška se dotýká vlivu designu na růst byznysu. Jan Řezáč, CEO House of Řezáč a autor bestselleru Web ostrý jako břitva, vysvětlí, jak správně stanovovat cíle. Představí se také Helena Warausová z Komerční banky, která vede 70členný designérský tým v inovativním projektu digitalizace bankovních služeb. Petr „Jezevec“ Pouchlý z Court of Moravia probere nutnost vhodného propojení designového přístupu a strategického řízení firmy, co vnáší do organizace řadu benefitů. V interaktivním vystoupení se bude Michal Andera, scénárista Vysvětli.cz, zabývat pozorností uživatelů a problematikou jejího rychlého vytrácení po pár vteřinách. Znalosti a know-how předají i další zkušení řečníci, které organizátoři postupně odhalují na webových stránkách konference.

Součástí akce je také networking, na který bude čas průběžně během dne a hlavně v závěrečné hodině programu, a expertní zóna s konzultanty připravenými fundovaně poradit. Účastníci tak snadno získají užitečné tipy a kontakty a propojí se s kolegy nebo odběrateli či dodavateli UX řešení. Vše proběhne v prostorách Spojka Events v Karlíně.

Vstupenka stojí od 3 900 Kč a kromě přednášek zahrnuje občerstvení a konzultace v poradenské zóně.
Veškeré informace najdou zájemci na webu www.x4b.cz

Napsat komentář