Přeskočit na obsah

Kongres EASTLOG

Kongres EASTLOG
15Kvě2019

Aquapalace Hotel Prague

Pražská 137, 251 01, Čestlice

EASTLOGODBORNÝ PROGRAM
Program kongresu EASTLOG je unikátní tím, že jako jediná akce nabízí specializované workshopy na speciální témata. Úderné přednášky od špičkových přednášejících, nejnovější případové studie, podnětné diskuse – to vše ve 2 konferencích a 4 workshopech.

TRENDLOG
Hlavní konferenční část věnovaná trendům v logistice a supply chain managementu.
PRODLOG
Workshop věnovaný logistické podpoře výroby.
ITLOG
Workshop věnovaný využití informačních technologií v logistice.
HRLOG
Seminář zejména pro HR manažery logistických společností.
AUTOLOG
Sekce zaměřená na problematiku logitstiky v sektoru automotive
BiZLOG
To jsou desetiminutová „speed dating“ setkání zprostředkovaná na přání klienta na základě nabídky dodavatelů. Celý speed dating proces bude aktivně řízen organizátory kongresu. Ideální místo pro setkání zákazníků a dodavatelů na neutrální půdě, kde obě strany rychle zjistí, zda má smysl rozvinout jednání do konkrétnější podoby.

LOGISTICKÝ BUSINESS MIXER
Neformální networkingový večer je ideálním místem pro utužení stávajících a navázání nových obchodních kontaktů. Součástí večera je raut, živá hudba, bar s míchanými nápoji, ochutnávka vína, hry a soutěže.

SEELOG – NÁVŠTĚVY LOGISTICKÝCH CENTER
Cílem této programové části je představit „logistiku v praxi“ a zprostředkovat informace o zajímavých projektech přímo od manažerů významných logistických center v České republice. Jedinečná příležitost seznámit se s nejnovějšími operačními systémy a trendy ve skladování, supply chain managementu a distribuci přímo na místě.

Napsat komentář