Přeskočit na obsah

Lidský kapitál 2022

  • od
Lidský kapitál 2022
24Kvě2022
24Kvě2022

Praha

Konference Lidský kapitál, je určená vedení firem a těm, kdo jsou ve firmách přímo odpovědní za agendu práce se zaměstnanci. Všem, kdo si uvědomují, že k lidem nelze přistupovat pouze jako ke zdrojům (jak by se z anglického „human resources“ – HR mohlo zdát).

Lidsky-kapital-2022 logoA jaké bude letošní téma této konference, která se uskuteční 24.5.2022 v Praze?

Jen co z diskurzu spojeného s lidmi ve firmách vyprchal pojem nový normál a covid přestal být hrozbou číslo jedna, za dveřmi vypukla válka. Proměna pracovního trhu a dlouhodobý stres způsobený nejistotou (ať už v souvislosti s pandemií, válkou nebo klimatickou změnou) jsou témata která doplnila dlouhodobé výzvy v oblasti kultivace lidského kapitálu. V odborném programu letošního ročníku nebudeme pouze hasit palčivé úkoly dneška, ale otevřeme i strategické otázky v podobě využití technologií v oblasti práce s lidmi nebo rozvoje mladých talentů.

Program konference cílí na profesionály a profesionálky z oblasti práce s lidmi (HR/People/Culture/Diversity Director) a vedení firem, a to z širokého spektra odvětví. Pokud si uvědomujete význam kvalitních lidí a nezbytnost vytváření podporujícího pracovního prostředí ze strany vedení pro celkovou prosperitu firem, je program určen právě vám.

Více infromací

Napsat komentář