Přeskočit na obsah

New Retail Summit 2021 Bratislava

  • od
New Retail Summit 2021
08Zář2021
08Zář2021

Bratislava

Svět retailu se nepochybně mění a díky pandemii se mění rychleji než se očekávalo. To, co vypadalo jako vzdálená budoucnost, se stává budoucností velmi blízkou nebo dokonce realitou. Jaké jsou hlavní trendy a parametry, které definují současné a budoucí dění v obchodě, a to nejen na slovenském trhu, ale celosvětově? Ukazuje se, že vysoká flexibilita, spojená s otevřeností ke spolupráci, rychlejší zapojování nových technologií, včetně digitalizace systémů a procesů, a současně stále větší důraz na dlouhodobou udržitelnost na všech rovinách - podnikatelské, společenské a ekologické, patří k základním charakteristikám budoucího vývoje obchodu.

New Retail Summit 2021 , společnosti Blue Events, nabídne v prezentacích a diskusích mnoho zajímavých názorů, inspirací a návodů, které mohou přispět k dalšímu úspěšnému rozvoji slovenského obchodu.

KDY: 8. 9. 2021
KDE: DoubleTree by Hilton, Bratislava
PRO KOHO: Vrcholové setkání je určeno pro všechny, kteří chápou "new retail" jako příležitost pro rozvoj svého podnikání. Účastnit se nejen managementu obchodních firem, ale i dodavatelů zboží, služeb a technologií.    

@Jana Efmertová

Napsat komentář