REKLAMA POLYGRAF OBALY 2020

Reklama-polygraf-obaly-2020
14Říj2020
16Říj2020
Reklama-polygraf-obaly-2020

27.ročník mezinárodního veletrhu reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 od 18 hodin ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, a na jeho trvání po dobu neurčitou, jsme se rozhodli z preventivních důvodů přesunout termín konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY do nového termínu, a to 14.–16. 10. 2020 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA.

Zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeným novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a společnosti ABF, a.s. a PVA EXPO, a.s. jsou připraveny i nadále postupovat podle aktuálních nařízení a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR a usnesení vlády ČR.

 

Veletrh REKLAMA, POLYGRAF, OBALY je největší akce svého druhu v regionu střední a východní Evropy. V letošním roce se bude konat již 27. ročník tohoto veletrhu reklamních služeb.

Zaměřuje se na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby. Veletrhu se pravidelně účastní významné české i zahraniční firmy, výrobci a dodavatelé. Je určen pro návštěvníky z řad zadavatelů, reklamních agentur, výrobců reklamy a další a každoročně představuje nejnovější trendy, výrobní postupy a moderní řešení reklamní komunikace

KDY: 28.-30.4.2020  14.-16.10.2020
KDE: PVA EXPO Praha

  • Zaměření na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby
  • Pravidelná účast významných českých i zahraničních firem, výrobců a dodavatelů
  • Moderní a atraktivní expozice díky blízkosti oborů výstavnictví a výroby reklamy
  • Prestižní prostor pro setkání osobností oboru
  • Akce je určena pro návštěvníky z řad zadavatelů, reklamních agentur, výrobců reklamy a další
  • Veletrh každoročně představuje nejnovější trendy, výrobní postupy a moderní řešení reklamní komunikace
  • Odborný doprovodný program, garantovaný významnými osobnostmi
  • Kontraktačně-prodejní veletrh

Registrace

 

Kategorie  EVENT PARTNER

Leave a Comment