Přeskočit na obsah

Sales Management 2023

  • od
Sales Management 2023
07Čvn2023
07Čvn2023

Praha

Každoroční setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu, Sales Management 2023, je akcí, která přináší návody a inspiraci, jak vytvářet efektivní obchodní týmy, jak kombinovat jednotlivé osobnosti obchodníků, jak je motivovat, jak je odměňovat, jak efektivně využívat technologie, prostě jak celkově zajistit udržitelnost a funkčnost obchodního týmu. Konference se koná 7.6.2023 v KC City v Praze.

Letošním hlavním tématem bude AI, neboli umělá inteligence – termín, který se stále více propisuje do naší práce a do našich životů. Jak AI ovlivňuje práci v obchodním oddělení? Při hledání stále lepší technologie a nástrojů někdy zapomínáme na to, o čem vlastně obchod skutečně je. Kde je oprávněný prostor pro využití AI a naopak, v čem jsme jako lidé nenahraditelní? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky budeme hledat společně s šéfy úspěšných firem na dalším ročníku konference Sales ManagementCílem akce je vytvořit otevřený prostor pro diskusi, ve které budeme sdílet užitečné rady i praktické zkušenosti.

Blue Events logo newKonference je určena pro majitele, ředitele firem, obchodní ředitele, šéfy obchodních týmů, šéfy oddělení péče o zákazníky, Business Development manažery, poradce a pro všechny, které zajímá, co je dnes nového v B2B obchodování.

Napsat komentář