Přeskočit na obsah

Smart Business Festival 2021

  • od
SBF2021
26Říj2021
26Říj2021

online

Smart Business Festival CZ 2021 se uskuteční v úterý 26. října v Podnikatelském a inovačním centru hl. města Prahy (PIC) a bude od 9:00 hodin živě vysílán také online. Zájemci mohou akci po předchozí registraci sledovat zdarma. Až 50 významných českých i zahraničních hostů představí inspirativní aktivity a projekty, s jejichž podporou mohou firmy i veřejné organizace zefektivnit svou činnost a naskočit na vlnu digitální transformace. Akci pořádá sdružení CzechInno se svými partnery.

Letošními hlavními tématy Smart Business Festivalu jsou:
● Novinky pro „smart business“ od těch, kteří svými strategiemi a financemi podporují jeho rozvoj
● Finanční i nefinanční podpora rozvoje digitálních inovací, chytrého podnikání i chytré veřejné správy na evropské, národní i lokální úrovni v ČR a okolních zemích prostřednictvím z veřejných i soukromých zdrojů podporovaných iniciativ
● Projekty a služby českých i zahraničních digitálních inovačních hubů na podporu úspěšné a férové digitální transformace firemního i veřejného sektoru.

Nejdůležitějším podtématem letošního Smart Business Festivalu, je posílení spolupráce s Velkou Británií jako čerstvě nečlenskou zemí EU a jejími digitálními inovačními huby v rámci evropských i bilaterálních programů spolupráce – a právě proto je jedním z partnerů akce i Britské velvyslanectví v Praze.

Napsat komentář