Přeskočit na obsah

TechEd-DevCon 2018

TechEd DevCon GOPAS
14Kvě2018
17Kvě2018

Již 16. ročník tradiční IT konference TechEd-DevCon určené všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.

Premiere Cinemas v Praze Hostivaři

Švehlova 1391/32, Praha 10

Odborná konference TechEd-DevCon, která IT profesionálům zprostředkuje informace o novinkách z těch nejprestižnějších akcí po celém světě, proběhne letos již po šestnácté. Čtyři dny vyplněné zajímavými přednáškami, které souběžně probíhají ve čtyřech sálech, dělají dlouhodobě z této konference TechEd-DevCon největší akci svého druhu u nás. TechEd-DevCon 2018 připravila Počítačová škola Gopas na dny 14.–17. května.

TechEd-DevCon je konference určená všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jak je již tradiční u konferencí Počítačové školy Gopas, informace o novinkách jsou zde doplněné příklady jejich praktického uplatnění a ukázkami řešení problémů z reálné praxe.

„I když se nabídka našich konferencí rok od roku rozšiřuje, TechEd-DevCon pro nás zůstává největší událostí roku,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas, která konferenci pořádá. „Příprava programu konference právě vrcholí, ale už teď je možné prozradit, že zde budou přednášet přední odborníci z České republiky i ze zahraničí. Navíc letos můžeme slíbit, že jako první přineseme čerstvé informace o novinkách z největší vývojářské konference Microsoftu Build, jenž proběhne v Seattlu týden před konáním TechEd-DevConu.“

TechEd-DevCon 2018 proběhne ve dnech 14. až 17. května v Praze, v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři. TechEd-DevCon 2018 přinese přes 75 unikátních informačních bloků prezentovaných více než 40 odborníky z různých oborů IT. Ti účastníky seznámí s nejnovějšími technologiemi, platformami a nástroji společnosti Microsoft. Nabídnou přehled o širokém spektru moderních nástrojů a systémů nezbytných pro tvorbu a správu řešení v prostředí firemní IT infrastruktury. Program bude kromě čistě vývojářských či ITPro témat obsahovat například i přednášky specializované na IT bezpečnost a hacking, nebo prezentace zaměřené na cloudové technologie a Microsoft Azure. Jedna ze sekcí je také určená pro databázové odborníky, pro ně jsou připravené přednášky především z oblastí SQL Serveru a Business Intelligence. Informace o programu konference a přednášejících budou postupně přibývat na www.teched.cz.

ICT NETWORK NEWS a IT SECURITY NETWORK NEWS jsou partnery této konference.

teched2018

Štítky:

Napsat komentář