TechEd-DevCon 2020

TechEd DevCon 2020
11Kvě2020
14Kvě2020
TechEd DevCon 2020

Praha

Premiere Cinemas VIVO! HOSTIVAŘ

Již 18. ročník tradiční IT konference TechEd-DevCon určené všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft. Letošní ročník se uskuteční v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři a opět nabídne spojení konferencí TechEd a DevCon (Technical Education & Developer Database Conference).

  • GOPAS4 TÉMATICKÉ SÁLY
  • 76 PŘEDNÁŠEK
  • 43 SPEAKERŮ
  • 500 ÚČASTNÍKŮ

Co o konferenci říká:

Martin Pavlis - Myslím, že TechEd-DevCon je asi jediná konference takového typu v České republice. Je to jediné místo, pokud člověk nemá čas, peníze nebo náladu jezdit do Barcelony nebo někam jinam. Tady na české úrovni se může dostat k tomu samému a stejně kvalitnímu, jako tam.

Kamil Roman . TechEd-DevCon je pro mě místem setkávání IT profesionálů a vývojářů s odborníky z České republiky, kteří primárně školí v Počítačové škole GOPAS, ale také pracují jako konzultanti ve spoustě významných firem a proto mohou předávat zkušenosti získané z projektů v rámci přednášek ať už o novinkách nebo při předávání praktických zkušeností.

Ondřej Ševček - TechEd-DevCon je jediná konference se skutečným technickým obsahem v Čechách.

 

4 denní vstupné stojí 10990Kč, ale i letos máte možnost získat VSTUP ZDARMA

Kategorie  EVENT PARTNER

Leave a Comment