Přeskočit na obsah

Technologická konference 2021

  • od
TECHNOLOGIE_2021_840x480
03Lis2021
03Lis2021

GREEN DEAL ve strategii moderní firmy

Praha

Letošní ročník odborné Technologické konference, s podtitulem "GREEN DEAL ve strategii moderní firmy", která se bude konat 3.11. 2021, zaměří pozornost na konkrétní faktory, které v nejbližší době ovlivní podnikatelské prostředí v souvislosti s implementací podmínek evropské strategie Green Deal.

Evropská strategie Green Deal, jejímž cílem je dosáhnout do roku 2050 klimatické neutrality, je pro většinu z nás synonymem zcela zásadní konkurenční překážky, kterou si jako Evropané před sebe vědomě stavíme. Bez ohledu na celou řadu systémových kontroverzí je tato strategie velmi komplexní a je nepochybné, že naše životy a podnikání ovlivní skutečně dramaticky. Její ambicí je naprosto změnit současnou podobu automobilového průmyslu, energetiky, stavebnictví, letecké a námořní dopravy i zemědělství. Současně počítá s novým nastavením podmínek obchodu s emisními povolenkami, zavedením uhlíkového cla a vyšším zdaněním energií, ale také třeba se změnou směrnice o obnovitelných zdrojích energie.

Cílem letošní Technologické konference, bude nabídnout české logistické veřejnosti odpovědi alespoň na část otázek, které implementaci strategie Green Deal do evropské praxe provázejí.

Klíčovým speakerem konference bude analytik, přední odborník na problematiku legislativy EU Ondřej Krutílek.

Napsat komentář