Přeskočit na obsah

Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY uvede opět aktuální trendy oboru již koncem dubna

  • od
RPO 2023
25Dub2023
27Dub2023

Praha

Dubnový veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY je letos již 28. ročníkem a představí moderní a atraktivní expozice českých a zahraničních firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku. To vše se uskuteční pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA od 25. do 27.dubna 2023.

Akce naváže na úspěšný loňský ročník, kterého se zúčastnilo více než 100 vystavovatelů. Seznámit se s moderními postupy na největším setkání profesionálů z oblasti reklamních a tiskových služeb, marketingu, médií a packagingu přišlo téměř 10 tisíc lidí. Také letos se v Letňanech budou odborné veřejnosti prezentovat nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z Čech, Slovenska a sousedních zemí.

ABF logo velkéPřipraven bude doprovodný program s přednáškami, workshopy a vyhlašováním výsledků soutěží.
Vedle polygrafické produkce, se výrobci z ranku digitálního tisku, zaměřují stále častěji na výrobu obalů. Nové trendy odprezentuje řada významných vystavovatelů. K jedné z největších expozic polygrafické sekce bude v letošním roce patřit expozice společnosti FujiFilm, která se na veletrh vrací po několikaleté pauze a přiveze hned několik novinek.

Dalšími v pořadí budou, již tradičně, společnosti Spandex, Canon, Comimpex, AWC Morava či slovenský Nanotec. Všechny jmenované firmy nejsou na veletrhu žádnými nováčky, stejně tak jako Profisign, který patří k dodavatelům technologií a materiálů v signmakingu od roku 2004!

3D tiskárny a nejnovější pecky

V souběhu veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude probíhat v Hale 6 specializovaná výstava 3DEXPO 2023, která návštěvníkům představí největší přehlídku 3D tiskáren a materiálů pro 3D tisk v České republice. Na tomto osmém ročníku přehlídky 3D tiskových technologií se široké veřejnosti představí např. firmy HENNLICH, COTU, TECNOTRADE, Felix printers, 3D Manufaktura, Průša Research, IGUS, Anisoprint a další zajímaví hráči, kteří mají na českém trhu co ukázat.

Napsat komentář