Happiness@Work 2020

  • od

Jak ukazují vědecké studie i příklady z firem, štěstí v práci je dobré pro zaměstnance i byznys samotný. Šťastnější pracoviště jsou výkonnější a méně stresující, lidé v nich mají méně absencí a nižší fluktuaci.

Téma: Štěstí v práci v těžkých časech

Hlavním tématem letošní konference, která se bude konat 19.11.2020, bude štěstí v práci v kontextu těžkých časů, jimiž vlivem viru COVID-19 v letošním roce v mnoha firmách procházíme. Podíváme se společně na to, jak firmu na taková období připravit a jak bude vlastně budoucnost práce vypadat, budeme se zabývat fungováním týmů a firem v digitální době, ale nahlédneme na vše i z pohledu zdraví a odolnosti jednotlivce, u kterého často vše končí i začíná.

Šestý ročník mezinárodní konference Happiness@Work je akcí, jejíž cílem je změnit svět práce. Vědci, lídři i lídryně firem od nás i ze zahraničí na akci představí velmi konkrétní ukázky z vlastních úspěšných firem i vědecké výzkumy na nichž vše stojí. Ukážeme vám, proč má smysl zabývat se štěstím v práci a odnesete si nástroje a nápady, které k tomu můžete rovnou využít.

Konference během své krátké historie získala věhlas díky své jedinečné atmosféře. Staňte se její součástí a setkejte se s 500 dalšími účastníky a účastnicemi z řad manažerů/ek, leaderů/yň či HRistů/ek. Součástí akce je navíc také Happiness EXPO s představením konkrétních řešení a produktů, jež mohou s budováním úspěšných lidských firem pomoci.

Napsat komentář