Konference Bezpečná škola 2020

Již 6. ročník úspěšné konference proběhne 21.května 2020. Bude to opět den plný zajímavých témat v podání odborných přednášejících, kdy účastníci na jednom místě načerpají informace k řešení aktuálních problémů, získají přehled o nových technologiích a trendech v IT i objektové bezpečnosti, mohou se i inspirovat zkušenostmi kolegů nebo sdílet své vlastní poznatky. Program je sestavován s ohledem na praktickou využitelnost prezentovaných poznatků v rámci běžného chodu školy.

Bezpečná škola 2020Hlavními tematickými okruhy jsou Bezpečně (nejen) na sítích, Škola vs. nejnovější technologie a Sdílíme zkušenosti aneb jak to funguje u nás. Události poslední doby (útok střelce v ostravské nemocnici a hackerský úrok v benešovské nemocnici) bohužel ukazují, že ochrana měkkých cílů je ožehavým aktuálním tématem.

Konference se bude konat v nových prostorách v Konferenčním centru CITY v Praze 4 v těsné blízkosti stanice metra Pankrác. Moderní a reprezentativní sál Empiria umožní účast až 300 posluchačůPřímo u přednáškového sálu na doprovodné výstavě představí společnosti nejnovější technologie vhodné pro školy a školská zařízení.

Podrobné informace a možnost přihlášení na www.bezpecnaskola2020.cz.

Leave a Comment