Přeskočit na obsah

Konference Bezpečná škola 2020

  • od
V souvislosti s přípravami Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020 a především v kontextu současného vývoje epidemie koronaviru, si Vás dovolujeme informovat, že termín Konference byl přesunut na 13. říjen letošního roku. Nastalou situaci pozorně sledujeme a v případě, že nepříznivý vývoj epidemie a zavedená opatření vlády budou trvat delší období, budeme Vás včas informovat o aktuálních přípravách akce... Informace budeme zveřejňovat na našich webových stránkách. Tým Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020

V souvislosti s přípravami Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020 a především v kontextu současného vývoje epidemie koronaviru, si Vás dovolujeme informovat, že termín Konference byl přesunut na 13. říjen letošního roku. Nastalou situaci pozorně sledujeme a v případě, že nepříznivý vývoj epidemie a zavedená opatření vlády budou trvat delší období, budeme Vás včas informovat o aktuálních přípravách akce…

 Informace budeme zveřejňovat na našich webových stránkách.

 Tým Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020

 

Již 6. ročník úspěšné konference proběhne 21.května 2020. Bude to opět den plný zajímavých témat v podání odborných přednášejících, kdy účastníci na jednom místě načerpají informace k řešení aktuálních problémů, získají přehled o nových technologiích a trendech v IT i objektové bezpečnosti, mohou se i inspirovat zkušenostmi kolegů nebo sdílet své vlastní poznatky. Program je sestavován s ohledem na praktickou využitelnost prezentovaných poznatků v rámci běžného chodu školy.

Bezpečná škola 2020Hlavními tematickými okruhy jsou Bezpečně (nejen) na sítích, Škola vs. nejnovější technologie a Sdílíme zkušenosti aneb jak to funguje u nás. Události poslední doby (útok střelce v ostravské nemocnici a hackerský úrok v benešovské nemocnici) bohužel ukazují, že ochrana měkkých cílů je ožehavým aktuálním tématem.

Konference se bude konat v nových prostorách v Konferenčním centru CITY v Praze 4 v těsné blízkosti stanice metra Pankrác. Moderní a reprezentativní sál Empiria umožní účast až 300 posluchačůPřímo u přednáškového sálu na doprovodné výstavě představí společnosti nejnovější technologie vhodné pro školy a školská zařízení.

Mnoho kvalitních příspěvků, setkání se zajímavými lidmi, impulsy k řešení vašich problémů.

· Cítí se žáci a pedagogové ve Vaší škole v bezpečí?

 · Kladete důraz na prevenci šikany, agrese, násilí, na odmítání přesudků?

 · Vědí žáci o nástrahách číhajících na internetu a v mobilu? A vědí, jak se bezpečně pohybovat v digitálním světě?

 · Jste opravdu dostatečně obeznámeni s aktuálními dotacemi?

 · Snažíte se minimalizovat rizika v kyberprostoru a ochránit sítě a data?

 · Jak řešíte vstup žáků do školy, jejich identifikaci?

 · Je škola opravdu dobře zabezpečena proti vniknutí, krádeži, požáru?

 · Orientujete se v nejnovějších technologiích?

 · Už Vaši žáci vyzkoušeli prožitkové vzdělávání?

 · Zajímá Vás také, jak správně hodnotit kantory?

 · Chcete dále vzdělávat žáky či pedagogy ve finanční gramotnosti nebo je varovat před mediální manipulací?

 · Chcete vědět, jak to dělají jinde? Co se povedlo / nepovedlo?

 

To vše a mnohem více se dozvíte z úst nejpovolanějších řečníků  – pouze jeden den Vašeho času! 

Podrobné informace a možnost přihlášení na www.bezpecnaskola2020.cz.

Napsat komentář