Přeskočit na obsah

PPC Restart 2020

  • od
PPC Restart 2020

VZHLEDEM K AKTUÁLNÍM NAŘÍZENÍM JE NUTNÉ, ABY MĚLI ÚČASTNÍCI KONFERENCE NASAZENOU OCHRANU DÝCHACÍCH CEST (ÚST A NOSU) PO CELOU DOBU JEJÍHO KONÁNÍ.

Celodenní konference o placené internetové reklamě PPC Restart 2020, se bude konat 1.10.2020 v Praze. Konference je určena hlavně pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Program:

Dejte data z vašeho XML feedu do správné kondice – Petra Pacáková
PPC specialisté často bojují s podobou dat ve feedech, které jim e-shopy poskytují. A přitom si jej může každý specialista snadno upravit i bez znalosti programovacích jazyků. Přijďte si poslechnout tipy a triky pro tuning feedů, které pomohou zvyšovat výkonnost vašich PPC kampaní.

Pozornost jako spouštěč i zabiják krizí – Filip Kahoun
Pozornost je suverénně nejmocnější psychickou silou našeho života. Vše, co prožíváme, začíná přílivem a končí odlivem naší pozornosti. Krize nevyjímaje. Ať už ty globální nebo osobní, všechny krize žijí z pozornosti. Poslechněte si, jak svou vzácnou pozornost uchránit před umělými dramaty a zaměřit ji na hezčí život!

Zvyšte výkon kampaní na Facebooku pomocí vlastních dat o produktech – Tereza Chybová
V product feedu můžeme mít mnoho atributů, ale často jich využíváme jen minimum nebo pouze ty povinné. Tereza vám ukáže jak k datům o produktech přistupují ve Slevomatu, jedné z firem s největším online spendem u nás. Získáte praktické tipy jak si pomoci v sezónně a jak správně pochopit roli jednotlivých produktů ve vašem feedu.

Rychlá vs. pomalá optimalizace- Adam Dvořák
Všichni ladíme PPC kampaně v inzertním účtu. Co když se ale příležitosti skrývají i jinde? Představíme si několik tipů, jak zlepšovat výkon kampaní trochu sofistikovaněji – pomocí UX, analýzy konkurence, optimalizací feedu nebo chytřejším nastavením cílů.

Marketingový a komunikační framework PAVRD – Jan Tichý
V Tastu jsme vyvinuli nový framework PAVRD pro plánování, řízení a vyhodnocování komunikace, kampaní a dalších marketingových aktivit. Přednáška jej nejen představí, ale i otevře pro každodenní používání. Navíc si odnesete sadu užitečných podkladů a materiálů. A třeba si PAVRD nakonec i zamilujete.

Retenční analýza – krok za krokem – Jan Veselý
Udržet si zákazníka je levnější než získat nového. Hezká poučka, co? Ale řídíte se tím? Ukážu vám, jak zjistíte poměr vracejících se zákazníků, jejich prodlevy v nákupech a jak to snadno uplatníte v kampaních.

Symboly značky, které platí i pro online značky – Hynek Špinar

Impresní remarketing RTB a FB, jo nebo ne? – Marie Kaisrová
Zkoušíte přelévání publik mezi systémy na základě zhlédnutí reklamy? My ano a bez datových platforem třetích stran. Jak s tímto lze pracovat a jak moc se liší kvalita publik, které již viděly reklamu prostřednictvím jiného kanálu, vám prozradí Marie Kaisrová z agentury Taste.

Napsat komentář