Kyberprostor na hraně zákona přilákal přes 200 středoškoláků

Kyberprostor na hraně zákona přilákal přes 200 středoškoláků

Na půdě Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze se uskutečnila konference Kyberprostor na hraně zákona, která propojila svět digitálních technologií, práva a etiky. Zájem o akci předčil očekávání – z pražských i mimopražských středních škol dorazilo více než 200 studentů. Konference otevřela témata, která se ve standardní výuce příliš neprobírají: kde končí technologické možnosti a začíná […]