Veletrh a konference URBIS 2026

URBIS 2026

Veletrh a konference URBIS 2026, který se uskuteční od 2. do 4. června 2026 na brněnském výstavišti, se zaměří především na praktické otázky a konkrétní řešení, která dnes obce všech velikostí skutečně potřebují. Hlavním průřezovým tématem nadcházejícího ročníku bude odolnost měst a obcí, pojatá velmi srozumitelně a využitelně i pro menší samosprávy.  Odolnost zde neznamená abstraktní strategii, ale […]

ČISTÁ MOBILITA V CHYTRÝCH MĚSTECH

ČIstá mobiliita v chytrých městech

  9:00  společné zahájení veletrhu e-SALON a konference Vladimír Kremlík, ministr dopravy ČR Vladislav Smrž, náměstek pro řízení sekce politiky a mezinárodních vztahů, Ministerstvo životního prostředí Dana Kuchtová, generální ředitelka, Svaz průmyslu a dopravy ČR  1. blok: Budoucnost mobility a inovace v zemích V49:15 – 10:45 Panelová diskuse na téma:  Podpora v rámci programů výzkumu, […]