Přeskočit na obsah

Veletrh FOR CARAVAN 2020

  • od

S ohledem na aktuální situaci související s výskytem koronaviru COVID 19 oznamujeme, že letošní ročník souběhu veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT se nekoná. Veletrhy se uskuteční v březnu 2021.

Veletrh FOR CARAVAN, se bude letos konat v náhradním termínu, a to 9. až 11. října 2020 v pražském areálu PVA EXPO v Letňanech. Můžete se těšit na atraktivní přehlídku desítek značek karavanů, obytných automobilů a přívěsů, v nabídce budou také stále více populární vestavby do užitkových aut a doplňky pro kempování.

logo_for_caravanÚčast potvrdily všechny firmy, které v karavaningu a kempingu opravdu něco znamenají. Namátkou vybíráme Caravan metropol s připravovaných stánkem o tradiční rozloze více než 1000 m2, Camping World Neugebauer, Karavan Travel, Hykro, Top Trade, Kov Velim, Egoé, Camper4U a mnoho dalších.

Máme pro vás připravené novinky:

Camping World Neugebauer přiveze a představí letošní novinku výrobce Carthago modelové řady 2021, kterou je určitě kombinace Carthago + AL-KO + Mercedes Benz do 3,5 tuny. Mercedes-Benz Sprinter udělá dojem svým speciálním podvozkem s nízkým rámem od AL-KO a pohonem předních kol, výkonným 2,2 l motorem s výkonem až 170 koní a nízkými emisemi. Četné bezpečnostní a asistenční systémy podtrhují prvotřídní podvozek, včetně volitelného informačního systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) s hlasovým ovládáním, navigací a DAB +, který je optimálně integrován do kokpitu a dodává mu luxusní kouzlo. Zde máte na výběr mezi 7palcovou a 10,2palcovou dotykovou obrazovkou – včetně nejnovější technologie na nejvyšší úrovni. K tomu Carthago DNA a máme „ krále „ kategorie do 3,5 tuny. To vše je možné mít jak v intergované verzi vozu, tak i polointegrované. Doporučujeme ke shlédnutí video s integrovaným modelem Carthago c-tourer na podvozku Mercedes Benz AL-KO nebo polointegrovanou verzi vozu Carthago c-tourer T Mercedes Benz.

Campers4U

Nový akreditovaný zástupce tradičního slovinského výrobce ADRIA Mobil společnost Campers4U na veletrhu představí nejen svou novou prodejní a servisní síť Adria v Čechách a na Moravě, která se v současnosti skládá ze 3 poboček v Brandýse nad Labem na okraji Prahy, v Příbrami a také v srdci Moravy v Olomouci, ale především hlavní novinky Adrie pro sezonu 2021, kterými jsou
– Zcela nová modelová řada polointegrovaných vozů Coral Plus a Coral Supreme
– Zcela nová modelová řada crossoverů Matrix Plus a Matrix Supreme.
– Zároveň bude představená zcela nová modelová řada karavanů Adria Adora.

Všechny nové modely jsou osazené velkým množstvím nových a velice inovativních technologií.
Dále budou prezentovány prodejně nejvíce oblíbené modely obytných vozů a to crossover Adria Matrix Axess, alkovna Coral XL, vestavba Adria Twin Plus 640SGX s unikátní spouštěcí postelí a samozřejmě také nejpopulárnější karavany z řad Adria Aviva a Adria Altea.

Hykro

Firma Hykro má ve svém portfoliu několik zásadních značek, které samozřejmě na FOR CARAVAN v říjnu uvidíte.

Výrobce Knaus slaví letos 60 let vzniku značky tak připravil několik edičních modelů 60 Year – skvělé přívěsy Sudwind 500 EU a 580 QS , nádhernou luxusní vestavbu Boxstar 600 MQ v jedinečné barvě a výborném vybavení, Boxstar Lifetime XL. Tyto modely budeprezentovat .

Další novinkou bude výstavní premiéra nového Integrovaného vozu Weinsberg Caracore 650 MEG ve zcela novém designu – tento model měl připravenu premiéru na jaro, ale ta byla díky karanténě zrušena, vůz byl letos velmi obchodně úspěšný .

Také konečně přiveze nádhernou obytnou vestavbu Bravia 699 na podvozku Mercedes Sprinter ve skvělé výbavě .

Zajímavou novinkou bude zcela nová řada obytných přívěsů Weinsberg Caracito – v elektrickém provedení , zcela bez vybavení plynem ( dá se přiobjednat jako příplatek ) , tyto přívěsy mají skvělou základní cenu, lehkou hmotnost a klimatizaci v základním provedení/ceně. Vyráběny jsou v běžných modelech stejně jako nejžádanější modelová řada Caraone .

Velký zájem pokaždé budí kvalitní nádherné karavany Fendt – Saphir 560 SKM a Tendenza 515 SG Ty přiveze v žádaných rodinných provedeních i luxusní verzi pro 2 – 4 osoby .

Tradičně velký zájem je o rodinné modely, vestavby i alkovnové vozy značky Carado , modely A 464 , T 448, T 338 , obytné vestavby Weinsberg 600 ME , 600 MQ i kompletně nový intergovaný vůz nové generace Knaus Live I 700 MEG . Na výstavě také představí další technické novinky, doplňky , žádaný terenní OFF Road karavan Hero Ranger a další oblíbené kousky.

Obr3

Pokud ještě váháte s nákupem velkého obytného vozu nebo přívěsu, máme pro Vás parádní tip na nejmenší kempingovou autovestavbu pro milovníky spartánského cestování od firmy Egoé nest. Stále se rozrůstající řada produktů Nestbox byla před začátkem domácí cestovatelské sezóny doplněna o kompaktní variantu Nestbox Tramp.

Spací rošt o velikosti 95 x 195 cm tvoří jednotlivé, do sebe zapadající části, takže rozložení a složení lůžka je otázkou okamžiku. Vznikla rozměrově úsporná autovestavba z prvotřídních materiálů zaručující kvalitu, na kterou jsou zákazníci Egoé zvyklí. Výsledkem je produkt, který může udělat radost každému, kdo touží po kempování s běžným osobním autem.

Máte šanci si ji na veletrhu vyzkoušet.

Nest

Veletrh doplní i zajímavý doprovodný program plný přednášek na téma cestování po Čechách i zahraničí. Ten vzniká ve spolupráci s All4Camper – Klárou Velinskou, Asociací kempování a karavaningu, Asociací kempů ČR, Českým autoklubem a také s přispěním samotných vystavovatelů, kteří připravují na jejich expozice přednášky a autogramiády.

Nebude opět chybět ani výstava retro obytných vozů, která za posledních několik ročníků získala velikou popularitu. Bude se mluvit o aktuálních tématech a zazní mnoho zajímavých informací.
Svůj prostor dostanou i starší modely obytných aut a karavanů v bazarovém stání. Cestování v karavanu nebo obytném autě je u Čechů rok od roku oblíbenější, a to nejen díky aktuální situaci.

Více informací najdete na www.forcaravan.cz.

Štítky:

Napsat komentář