Přeskočit na obsah

Virtuální SAS Global Forum 2020

  • od
SAS Global Forum

Konference SAS Global Forum 2020 se i letos se bude věnovat především analýze dat a jejich využití pro reálný růst byznysu. Přednášející se podělí o zkušenosti, jak se podílejí na zmírnění globální zdravotní krize, mluvit budou o digitálně transformujících organizacích s cílem zlepšit efektivitu a zákaznickou zkušenost.

Virtuální konferenci zahájí 16.6.2020 v 11.00 hodin CET spoluzakladatel SAS Institute, Jim Goodnight spolu s technologickým ředitelem společnosti SAS, Oliverem Schabenbergerem. O zkušenostech s tím, jak ve spolupráci se SAS Institute vytvořili modely predikující šíření nemoci COVID-19 promluví Chris Donovan, výkonný ředitel Cleveland Clinic, kde inovativní modely pomáhají nemocnicím predikovat vývoj šíření nemoci v následujících hodinách a dnech a umožňují tak personálu připravit potřebné lidské i materiální zdroje pro zvládnutí pandemie.

O inovacích, pod nimiž jsou podepsány technologie SAS, bude informovat Steve Benett, ředitel SAS Institute pro oblast státní správy věnující se aktuálně trasování kontaktů a lokační analýze. Brian Harris, Senior Vice President společnosti SAS představí novinky systému SAS Viya a o cloudové akceleraci bude přednášet zástupce společnosti KPMG.

Kromě přednášek přináší SAS Global Forum virtuální prostor Quad, kde bude možné shlédnout demo verze, stáhnout si materiály a dokonce i chatovat s experty společnosti SAS. Účast na virtuálním SAS Global Foru je zdarma, nutná je pouze registrace.

Napsat komentář