Přeskočit na obsah

Zákazník 2030

3. ročník konference ZÁKAZNÍK 2030

Třetí ročník konference, která 21. 3. 2019 v kině Atlas v Praze předvedla, jak se měnit spolu se svými zákazníky. Konference ukázala, už zavedené postupy už dávno naplatí a digitalizace hýbe světem. Negativem toho je, že zákazníkům možná přestáváme rozumět.

Těmito tématy se zabývala konference Zákazník 2030, která představila postupy a řešení, kterých bychom měli využívat, aby se zákazník stále cítil v centru informací, které mu mohou pomáhat rozhodovat se o nákupech zboží i služeb. Přednášející zde upozornili na to, že cílená cesta k tomu, jak zákazníka oslovit ale není zadarmo a nastínili možná řešení, jakou formou jej oslovit.

Tento ročník konference Zákazník 2030 byl už třetím v pořadí. Z minulých ročníků konference bylo známo, že zákazníci chtějí konzistentní komunikaci, rychlost, zábavu, propojení světů pracovních a osobních, živých a digitálních. Jsou stále náročnější na rychlost, kvalitu i servis, méně telefonují a více „lajkují“, hodnotí vše a pořád, nemají potřebu vše vlastnit, mají hodně koníčků a chtějí pracovat flexibilně, důraz kladou na společenskou odpovědnost firem a očekávají zážitek!

Na toto již reaguje byznys dnes, objevuje se nový fenomén reputační management, roste sdílená ekonomika, online i offline svět se propojují stále více. Do budoucna se očekává, že kamenné obchody se stanou showroomy a testovacími místy pro e-shopy. Firmy vyprávějí svůj příběh, který přesahuje značku i produkt a má v něm své místo zákazník i zaměstnanec.

Dvanáct řečníků z Dark Side, Frusack, Kantar CZ, Lékořice, ale i Letiště Praha, Microsoftu, Positive Starbuck i Škoda Auto, U lékaře a Vivialová i dalších představilo svá řešení a postupy, které ve své praxi využívají. Ale přednáškami to nekončilo, diskutovalo se i v předsálí nad problémy, které účastníky konference zajímají a které potřebovali více objasnit.

Konference oslovila všechny, kteří pracují se zákazníky, externími i interními – manažery, HR pracovníky, obchodníky, marketéry, zaměstnance klientských pracovišť, tedy všechny ty, kteří chtějí více porozumět byznysu, pochopit věci v souvislostech a inspirovat se. Pro ty všechny představovala konference velký přínos.

Napsat komentář