Přeskočit na obsah

12. výroční konference itSMF Czech Republic

itsmf

Ovládejme a řiďme IT a nedopusťme, aby IT ovládalo a řídilo nás. Podobně jako ve filmu STAR WARS ovládali Jediové Sílu a řídili jí, podíváme se blíže na to, jak lze tréninkem dále vylepšovat IT a jak lze bojovat s jeho temnou stranou. Ať Vás síla provází!

Přijďte se inspirovat zkušenostmi jiných. Nasajte pozitivní energii. Poslechněte si, jak bojovat s temnou stranou IT.

Service Management je základním stavebním kamenem nejen pro IT. V době cloudu je téma bezpečnosti ještě více aktuální. Všudypřítomná nebezpečí číhají na každém kroku. Jaké budou trendy v IT v roce 2018? Jaké jsou praktické zkušenosti našich řečníků, jak se vypořádali s přístupy Waterfall vs. Agile, co nového je v oblasti Service Desku apod.

Program konference je připravován ve spolupráci s itSMF UK a itSMF International. Jednu z Key Note potvrdil mimo jiné skvělý zahraniční speaker Paul Wilkinson.

Záštitu nad konferencí převzal Prof. ing. Jiří Voříšek, CSc., pedagog a vědec v oblasti SSME (Service Science Management and Engineering), strategického řízení informačních systémů, systémové integrace, metodiky vývoje a provozu IS/ICT a outsourcingu IS/ICT, ASP (2018) a JUDr. Jaroslav Strouhal, náměstek ministra vnitra pro řízení sekce informačních a komunikačních technologií.

BLOKY PROGRAMU / na co se můžete těšit

Service management základní stavební kámen nejen pro IT
Kvalita a řízení IT služeb; Jak využít zkušenosti service managementu pro další oblasti – HR, Finance, Facility apod.)

Security Cloud
Jak se změnil přístup k IT Security za poslední roky; GDPR se blíží; Vaše data v Cloudu; Na co (ne)klikat v mailech…

Nové trendy a přístupy v IT Service Desku, ITILu
A co se událo nového v oblastech IT4IT, DevOps, Agile vs. Waterfall za poslední rok. Jak přispěje automatizace a digitalizace v každodenních činnostech v IT.

Program ZDE

Štítky:

Napsat komentář