Přeskočit na obsah

15. výroční konference itSMF Czech Republic bude online

  • od
itSMF 2021

15. výroční konferenci itSMF CZ, se bude konat výjimečně online, ale tradičně v lednu. Konkrétně 21. – 22.1.2021 (čtvrtek a pátek), vždy od 9:00 do 13:30. Celou konferencí se bude prolínat téma „Digitální transformace“.

Ceny jsou spíše symbolické a registrace je spuštěna. Zaměření konference vychází z poznatků konference minulé. A pod heslem DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE A PODPORA PODNIKÁNÍ si klade za cíl, přinést odpovědi na následující otázky. 

itSMFJak bude vypadat budoucnost firemního IT?
Během první poloviny roku 2020 většina organizací nasadila více inovací v oblasti informačních a komunikačních technologií než za několik předchozích let dohromady.

Jak se změnil, a ještě bude měnit IT Service Management (ITSM) a IT Operations?  

Je dobře si neustále připomínat, že za úspěchem v každém podnikání stojí skvělá práce skvělých lidí, které jste získali a investovali jejich odborného rozvoje. Úspěch v ITSM je v těsném souladu se čtveřicí „lidé, procesy, partneři, technologie“ (v tomto pořadí). Nyní, více než

Téma konference

  • Jak IT pomáhá byznysu v době (po) koronavirové? (řízení projektu na dálku, spolupráce v týmech/interní, externí týmy, napříč regiony, …)
  • Jak dokáže IT pomoci v digitální éře podnikání? Hlavní bariéry digitální transformace?
  • Jaké jsou novinky a trendy v řízení IT služeb (praktické zkušenosti – DevOps, COBIT, ITIL, ITSM, SRE) 
  • Jakou roli hraje Cyber Security v řízení IT služeb?

Program a přednášející 

Dva hlavní přednáškové bloky 

Digitální Transformace (např.: Jak dokáže IT pomoci v digitální éře podnikání? Hlavní bariéry digitální transformace? Enterprise Service Management (Řízení podnikových služeb) …atd.)
ITSM trendy 2021 (např.: Znalostní rámce – novinky: DevOps, ITIL, Cobit…kybernetická bezpečnost a řízení služeb, Prodej IT “Na míru – Solution selling”…atd.)

Svou účast potvrdili zajímaví řečníci, kteří se podílejí na rozvoji ITSM na mezinárodním poli IT. Mimo jiné je mezi nimi i Paul Wilkinson (ředitel a vlastník GamingWorks.nl), George Westerman (světově uznávaný myšlenkový lídr v oblasti transformace a konkurenční výhody prostřednictvím technologických inovací), Robert S. Falkowitz (generální ředitele společnosti Concentric Circle Consulting), Aleš Špidla (Prezident Českého institutu manažerů informační bezpečnosti), Vladimír Kufner (seniorní procesní architekt v oblasti podnikové architektury a procesní governance ve společnosti T-Mobile), Rob Akershoek (IT4IT & DevOps Architekt ve společnosti Fruition Partners | Northern & Central Europe), Jan Zadák (donedávna jeden z celosvětově nejvýše postavených českých manažerů),  Martin Vitouš (přední odborník, konzultant a školitel v oblastech strategického, projektového, procesního a osobního řízení převážně se zaměřením na oblast IT).

Štítky:

Napsat komentář