Přeskočit na obsah

Ansible AUTOMATES 2020 Virtual roadshow

Ansible AUTOMATES 2020 Virtual roadshow

#AnsibleAutomates2020 je virtuální konference, která vám pomůže transformovat vaši organizaci tak, aby poskytovala správnou automatizační strategii v kombinaci s kulturní změnou potřebnou k úspěchu na neustále se vyvíjející digitální cestě.

V současném světě cloudu a DevOps lze automatizaci využít k otevřeným způsobům práce za účelem budování podnikové odolnosti a inovací za kratší dobu s nižším TCO.

Podívejte se na zajímavý obsah, který najdete ve virtuální události #AnsibleAutomates2020 společnosti Red Hat o strategii automatizace od začátku do konce.

Ráno se připojte, abyste přehodnotili své podnikání pomocí automatizace ve všech smyslech. Vytvářejte, škálujte a implementujte automatizaci ve vašem podniku dle doporučení od špičkových odborníků, jako je celosvětový viceprezident pro správu BU a spoluzakladatel společnosti Ansible nebo Joe Fitzgerald, kteří pomáhají řešit skutečné scénáře zákaznických případů.

Své ohlasy budou sdílet také lídři v oboru bankovnictví, TELCO, průmyslového a veřejného sektoru na transformačních cestách Devops, Security a IT Operations. Ukazuje, jak mohou být týmy mnohem produktivnější a inovativnější. Stejně jako výzkumné ukázky IDC, přijďte se podívat, jak zvýšit produktivitu zaměstnanců IT až o 90% díky platformě Red Hat Ansible Automation.

A odpoledne v reálném čase živé ukázky a odpovědi od odborníků.

Termín: 10. června 2020

Napsat komentář