Přeskočit na obsah

Brand Management 2021

  • od
Brand Management 2021
13Říj2021
13Říj2021

SEBER ODVAHU A... NAKOPNI MARKETING

13. října 2021 pořádá společnost Blue Events, největší českou konferenci o značkách, Brand Management a konat se bude v Cubex Centru Praha. Cílem je dodat kuráž všem, kdo věří v hodnotu marketingu.

blue events logoPo náročném roce škrtů a nejistoty se firmy potřebují znovu nadechnout. Klíčovou roli přitom sehraje chytrý a komplexní marketing, je třeba ale mít odvahu ho prosadit. Konference Brand Management proto přinese 13. října program plný inspirativních příběhů a názorů na to, jak znovu „nakopnout marketing“. „Všichni potřebujeme novou energii po měsících pod zámkem, kdy si kdekdo do marketingu kopnul, nebo mu osekal rozpočet,“ říká za organizátory Jan Patera z Blue Events.

Již 22. ročník největší české konference o značkách ukáže přínos marketingu pro růst firem. „Marketing chápeme jako klíč k úspěchu na trhu, tedy nejen jako komunikaci, jak je běžně úzce pojímán,“ dodává Patera.

Hlavní náplní programu tak i letos budou úspěšné a aktuální příběhy značek z českého a slovenského trhu. Doplní je slavné osobnosti z Velké Británie jako Paul Feldwick, legenda strategického plánování a autor knih The Anatomy of Humbug a Why Does the Pedlar Sing?, dále Dan White, autor knihy The Smart Marketing Book: The Definitive Guide to Effective Marketing Strategies a brilantní vypravěč a kreslíř. Z Německa přijíždí Kyra von Mutius, vycházející hvězda a šéfka strategie agentury Heimat známé v Česku hlavně dlouhodobou prací pro Hornbach. Mezi řečníky bude také Štefan Sarvaš, který pracuje v globální centrále společnosti Mars a věnuje se strategickým změnám na trzích s růstovým potenciálem. Ze Slovenska přijíždí Martin Mrva, Cienf Marketing Officer výrazně rostoucí značky Dedoles.

Brand Management je největší česká konference o značkách s dvacetiletou tradicí. Je to ideální platforma pro výměnu názorů a sdílení aktuálních trendů mezi šéfy firem a seniorními manažery marketingu a komunikace, kteří chtějí lépe řídit své značky. Věříme, že silné značky jsou klíčem k úspěšnému byznysu. Každý rok nastoluje klíčová témata branže a přiváží do Prahy osobnost globálního marketingu. Řečníky konference tak v minulosti byli Jenni Romaniuk, Thomas Barta, Dave Trott, Peter Field, Ken Segall, Rita Clifton, Jim Stengel a další.

Více informací o konferenci získáte zde.

Napsat komentář