Přeskočit na obsah

CFO Congress 2021 bude mít podtitul: Finanční management – cesta k novému normálu

  • od
CFO Congress nový
22Čvn2021
22Čvn2021

ČNB Praha

CFO Congress je výroční oborovou konferencí, která vznikla na popud zájmu odborníků z oblasti a ve velmi krátkém čase se stala vyhledávaným setkáním profesionálů z tohoto odvětví. Každý rok přináší kongres nové ústřední téma odpovídající aktuálním trendům, a současně i zajímavé řečníky, prostor pro diskusi a networking ve skvělé a velmi neformální atmosféře. Letos se bude konat 22.6. Cílem je uspořádat tuto významnou akci v co nejhojnějším počtu, aby bylo možné osobně potkat s kolegy v prostorách České národní banky v Praze, tak jako na předchozích ročnících. V případě, že by akci nebylo možné uskutečnit jako osobní setkání v červnovém termínu, bude se konat v náhradním termínu, a to 8. září 2021.

blue events logoV publiku CFO Congressu se tradičně schází vrcholový management firem, a to v prvé řadě finanční ředitelé a ředitelky. Účastníci konference reprezentují pestré spektrum oborů.

V loňském roce bylo otevřeno téma výzev a změn, které přinesla pandemie do životů a řízení firem. Letošní, jubilejní 10. ročník se zaměří na to, co dobrého si lze z této doby odnést do budoucnosti. Tématy budou finanční a provozní odolnosti, trendům, které se osvědčily, ale i slepým uličkám. Podíváme se na to, jak se nadále mění role CFO´s směrem k využití nejmodernějších technologií pro byznys i procesy, v analýze a interpretaci dat a následném strategickém směřování. Společně s řadou odborníků budeme hledat odpovědi na otázku, co je ve finančním řízení skutečně „NEW NORMAL“ a co naopak přetrvává v každé době.

Napsat komentář