Přeskočit na obsah

Chybí vám více času na zákazníky? Přijďte na Digitech!

  • od
Retail in Detail Digitech 2023
18Říj2023
18Říj2023

Praha

V době, kdy digitální evoluce nabírá na rychlosti, je klíčové držet krok s nejnovějšími trendy a technologiemi. Pro maloobchod, velkoobchod a e-commerce to platí bez výjimky. Den nabitý těmi nejnovějšími informacemi, daty a případovými studiemi nabídne konference Retail in Detail: Digitech z produkce společnosti Blue Events. V pražském Clarion hotelu se 18. října sejdou přední zástupci tuzemského maloobchodu, dodavatelé a technologové, aby s publikem sdíleli své čerstvé poznatky a zkušenosti.

Pavel Moravec zastupující Nestlé Česko, se zaměří na otázku, jak uspět u zákazníků v době dynamického digitálního vývoje. Spolu s Tomášem Tlučhořem, ředitelem datových služeb v GS1 Czech Republic, prozkoumají, jak se vyrovnat s komplexitou dodavatelského řetězce, a představí nové standardy, které mohou napomoci dodat skvělý produkt včas, bezchybně a se smysluplným on-line obsahem.

Blue events nové logo 2022Jak umělá inteligence mění tvář maloobchodu? O tom bude mluvit Moa Bergstam, obchodní ředitelka v RELEX Promotions. Zaměří se na klíčovou roli promocí a jejich dopadu na chování spotřebitelů a ziskovost s využitím nejnovějších AI nástrojů. Proti snaze držet krok s digitálním vývojem se ale objevuje nejistota: je to bezpečné, spolehlivé a odpovídá to všem povinným regulacím? Co vás může ohrozit a jak se s kybernetickými riziky vypořádat, aniž byste svůj byznys museli zpomalit? Odpovědi poskytne Ivan Svoboda, poradce kybernetické bezpečnosti v ANECT.

Příklady táhnou

Nevíte, jak ve firmě začít s digitalizací? Přemýšlíte, jak zvládnout změnu myšlení a připravenost zaměstnanců na nové příležitosti? Na konferenci budete mít jedinečnou příležitost poslechnout si prostřednictvím Marceliny Polok z L'Oréal Česká republika, a Jaroslava Kapouna, zakladatele společnosti Monit, zkušenosti z obou perspektiv: dodavatele a klienta. Oba prozradí podrobnosti z oblasti digitální automatizace, která pozitivně ovlivnila nejen obchodní tým.

Moderní obchodníci chtějí mít schopnost využívat všechny dostupné nástroje. Ale drtivé většině z nich to nevyjde, protože jejich data nejsou správná. Lukáš Baroch, Business Development Director v CEOS Data, a Daniel Mašek, obchodní analytik a odborník na maloobchod, nabídnou pět tipů, jak vaše data lépe a chytřeji využít a vyždímat z nich maximum.

Bankovní identitu používají na každodenní bázi již více než tři miliony lidí. Jejím prostřednictvím přistupují ke službám státu i privátních poskytovatelů, kteří mají jistotu, s kým navazují obchodní vztah a uzavírají platné a závazné obchodní transakce. Marek Růžička, CEO ve společnosti Bankovní identita, vás následně seznámí s využitím Bank iD v maloobchodu a představí zajímavé inovace v tomto odvětví.

Lékárny, sport i pet care

Automatizace a robotizace v on-line distribuci potravin bude tématem prezentace Pavla Todta, COO v Rohlik.cz. Představí nám možnosti automatizace procesů v on-line obchodech s potravinami a nastíní, jak to může pozitivně ovlivnit kvalitu zákaznického servisu. Jan Matějů, Founder & CEO v Outfindo, nás zavede do světa produktových průvodců v e-commerce a jak mohou pomoci zákazníkům najít to, co hledají.

Příspěvek Jaroslava Kypra, COO v Dr. Max Slovensko, nám představí, jak technologie a digitalizace dokážou ulehčit práci v moderní lékárně. Díky automatizaci procesů v zázemí a optimalizaci řízení skladu lze získat mnohem větší časový prostor na komunikaci se zákazníkem. František Gragor, jednatel & Chief Omnichannel Officer, Sportisimo, ukáže, jaké jsou hlavní trendy digitalizace v retailu a specificky v prodejnách sportovních oděvů a potřeb. 

Téma dále rozvine prezentace Luboše Rejchrta, COO v Plaček Pet Products. Prodejny Super Zoo jsou evropským unikátem, kde mohou zákazníci v režimu 24/7 nakoupit nejenom vše potřebné pro domácí mazlíčky, ale také samotná živá zvířata. Přednáška vás seznámí s výhodami i výzvami provozování takového typu prodejen.

Lukáš Huňka, zakladatel technologické platformy pro e-commerce Omnicado, a Oldřich Bajer, bývalý výkonný ředitel MallGroup, který do Omnicada investoval, vás provedou novou érou české e-commerce. Přiblíží, jak mohou rostoucí počet on-line tržišť, jako jsou Allegro nebo Kaufland, využít i tradiční firmy.

Celý maloobchod v jednom sále

Retail in Detail je série specializovaných konferencí, kterými chce Blue Events obsahově navazovat na výroční vrcholové setkání českého a středoevropského obchodu – Retail Summit. Akce Retail in Detail mají však komornější charakter, a umožňují tak lépe a podrobněji analyzovat a diskutovat momentální výzvy a potřeby v odvětví obchodu.

Retail in Detail: Digitech je určen pro všechny účastníky obchodního trhu, kteří mají ambici uspět, rozvíjet své podnikání, zlepšovat sebe, svoji firmu i tržní prostředí. Nezáleží přitom na velikosti či formě vlastnictví firmy, ani na tom, jestli operuje v kamenném či digitálním světě. Cílová skupina akce je podobná, jako na Retail Summitu 2023, kde byly technologie velkým tématem. Téměř polovinu tvoří manažeři z různých oblastí, ať už jde o prodej, distribuci nebo logistiku, zbytek pak top manažeři a ředitelé či jednatelé firem.

Napsat komentář