Přeskočit na obsah

EVOLVE! Summit

EVOLVE! Summit 2018
13Lis2018
14Lis2018

SONO Centrum

Veveří 113, Brno

Již čtvrtý ročník konference. Dva dny nabité kvanty nových informací a tipů z oboru. Tři stage, nová underground scéna. Více než 20 řečníků, včetně světových expertů, které jste v ČR ještě neviděli. Networking s kolegy z oboru a skvělá afterparty.

Kvalitních zaměstnanců je dneska zoufalý nedostatek a zatím to nevypadá, že by se na tom v nejbližší době mělo něco změnit. Skvěle zvládnutý recruitment je důležitější než kdy dřív. Na EVOLVE! Summitu jsme pro vás proto připravili program, který jinde nenajdete. Poslechněte si zkušenosti těch nejlepších a buďte to vy, kdo si mezi uchazeči vybírá.

Zajímavé přednášky, praktické workshopy i setkání s kolegy z celého světa vás nabijí inspirací a chutí do nových projektů. Přijďte společně nakopnout své HR na 4. ročník EVOLVE! Summitu – tentokrát s ještě lepším doprovodným programem.

Aktuální témata ze světa náboru
Vyhněte se častým chybám v GDPR. Zjistěte, jak efektivně na employer branding. Naučte se využít technologie pro svou práci. Ovládněte umění sourcingu. Seznamte se s trendy leadershipu mladých recruiterů.

2 dny plné informací
Jeden den je málo, 3 zase moc. V našem 2denním programu si každý najde, co ho zajímá. Ať už jsou to přednášky těch nejlepších, workshopy nebo networking. A zbude dostatek času i na zábavu.

Kontakty, kam se podíváte
Všechno je dneska o kontaktech. Taky je vám ta větička povědomá? Ano, něco na tom asi bude, tak nenechávejte nic náhodě a přijďte navázat nové kontakty s mistry svého oboru z domova i ze zahraničí.

Trocha undergroundu neuškodí
Vezměte do ruky sklenku vína a poznejte nové HR kolegy. V garážích brněnského Sono Centra na vás čeká neformální posezení, kde se diskuzím meze nekladou. Pro akčnější z vás chystáme i různé workshopy.

Napsat komentář