Přeskočit na obsah

Fresh IT 2018

FRESH IT 2018
27Bře2018

Konferenční sál společnosti OKsystem a.s. Na Pankráci 125, Praha 4

Čeho se nejvíce obávají IT profesionálové, databázoví a síťoví specialisté či IT administrátoři v roce 2018? O kterých tématech se nejvíce hovoří? Společnost OKsystem a.s. pořádá již 4. ročník odborné IT konference zaměřené na aktuality ze světa informačních technologií. Letos věnujeme pozornost GDPR z pohledu IT profesionálů, temné straně IoT, virtuální realitě a dalším zajímavostem. Úterý 27.3.2018 konferenční sál společnosti OKsystem a.s. v Praze 4.

OKsystem logoČeká Vás den plný přednášek s praktickými ukázkami a workshopy. U interaktivních stánků si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži virtuální realitu či Spark board nový prostor pro sdílení a spolupráci od společnosti Cisco. Bonusem pro Vás může být osobní setkání a rozhovor s jednotlivými řečníky, kteří patří mezi absolutní špičku ve svém oboru.

Ochutnávka z programu

Jaká je situace s velkým bratrem IoT? Kolik kamer je k dispozici všem? Jak dlouho trvá, než se dostanete vzdáleně do teplárny a co dělat, když je váš solární panel napaden? To vše a mnohem víc se dozvíte v přednášce Vladislava Ilishina, který se specializuje na mobilní a IoT bezpečnost.

V neposlední řadě musíme zmínit téma GDPR, ne z pohledu zpracovatele osobních údajů, ale z pohledu IT profesionálů. V přednášce o ochraně (nejen) poštovních zpráv pomocí Azure Information Protection pohovoří Miroslav Knotek jak zabezpečit informace, které jsou předávány v rámci poštovních zpráv, přestože v minulosti často narazili na praktické limity technologií jako je PGP nebo S/MIME. Lukáš Radil připravuje téma Dynamic Access Control.

Jaký byl Váš uplynulý rok s SharePoint? Kolik “bitev” jste vyhráli a kolik prohráli? A jak vypadal uplynulý SharePoint rok z pohledu SharePoint MVP, člověka, konzultanta, architekta, který SharePointem žije každý den? Jaké jsou aktuální trendy a “věci, o kterých se mluví”? Co Vám za poslední rok nemělo uniknout? Co je nezbytně třeba se naučit, jinak bitvu prohrajete? A co se Microsoftu povedlo a co ne? Upřímně, bez vytáček, v podání Kamila Juříka, držitele prestižní certifikace MVP pro SharePoint Server od roku 2006.

V rámci přednášky Advanced Threat & Organization Management (ATOM) se dozvíte, jak dělat složité věci jednoduše. Podíváme se, jaké možnosti vám nabízí služba ATOM, která je postavena v Microsoft Azure s využitím komponenty Microsoft Operations Management Suite. Co přinesl rok 2017 s ohledem na novinky v daném systému a dozvíte se, jak může ATOM pomoci se správou a dohledem nad vaším hybridním, lokálním nebo cloudovým prostředím za využití minimálního úsilí.

Další přednášky, program a registraci najdete na www.fresh-itkonference.cz.

Kdy: 27. března 2018 od 8:30 do 17:00 hod.

Kde: Konferenční sál OKsystem, Na Pankráci 125, 140 21 Praha 4

Napsat komentář