Přeskočit na obsah

Innovations United 2023

  • od
Inovations United 2023
07Lis2023
08Lis2023

Praha

Mezinárodní konference společnosti Startup Disrupt, zaměřená na inovace a technologie, Innovations United, se uskuteční 7.-8. listopadu 2023 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Akci zaměřenou na aktuální témata, jako jsou AI, digitalizace komunikace, procesů, kybernetická bezpečnost, robotizace, vzdělávání nebo legislativa, pořádá Startup Disrupt, provozovatel stejnojmenné globální platformy pro startupy a inovátory.

Istartup disrupt logonnovations United je největší konference zaměřená na trendy, inovace a novinky týkající se technologií, financí, investic, udržitelnosti a diverzity. Jde o jedinečnou akci, na které se setkají inovátoři, vizionáři, vývojáři, inženýři, techničtí ředitelé i vedoucí pracovníci firem, aby sdíleli své nápady, vize a zkušenosti. A vy byste si to rozhodně neměli nechat ujít, protože půjde o den plný networkingu, informací, novinek a chybět nebudou ani inspirativní panelové diskuse a keynotes od těch nejpovolanějších napříč několika obory. 

Celý event zarámovaný názvem Innovations United se bude odehrávat v nádherných prostorách renesanční perly na Pražském hradě. Otevřené budou 2 stage ve 2 dnech. První den bude na hlavním pódiu vévodit téma Innovations & Technology, v druhém sále proběhne European Finance Investment Summit. Následující den pak převezme štafetu  Female Leaders Summit a na paralelně se bude řešit Sustainable Future.

 

 

Napsat komentář