Přeskočit na obsah

Jak navrhnout levně kvalitní bezdrátovou síť

Proficomms Jak navrhnout levně kvalitní bezdrátovou síť
25Čvn2019

Praha - hotel Occidental****

Zveme Vás na seminář, kde se seznámíte s cenově atraktivním bezdrátovým řešením Edge-Core Networks a bezkonkurenčním softwarem pro návrh bezdrátových sítí Ekahau. Dozvíte se, jak vybrat a navrhnout vhodnou Wi-Fi pro střední a větší firemní sítě, ale také jaké jsou obecné trendy ve Wi-Fi a jak se bude v následujících letech Wi-Fi rozvíjet.

PROFIcommsBěhem semináře budete mít možnost si ověřit, že konfigurace a management WiFi Edge-Core je intuitivní a přehledný. Součástí budou také ukázky technologií a reálná data z instalací. Produkty Edge-Core se mohou pochlubit řadou významných referencí nejen celosvětově, ale i v České republice a na Slovensku. K dispozici budou členové zahraničního týmu Edge-Core, kteří jsou zodpovědní za vývoj produktů, se kterými můžete debatovat i na téma budoucího vývoje WiFi.

Pro koho je seminář určený?

Pro instalační firmy, systémové integrátory a všechny společnosti či státní instituce, které potřebují provozovat kvalitní bezdrátové připojení v oblastech podnikových sítí, hotelnictví, zdravotnictvi, školství, stadionů, velkých skladovacích prostor a míst s vysokou koncentraci lidí.

 

Program (časy jsou orientační):

10.00-10.30 Registrace

10:30-10:45

Představení společnosti Proficomms a Edge-Core
10:45-11:45

Wi-Fi Solutions – latest technology improvement and Edgecore protfolio

11:45-12:15 Introduction of Ekahau and Linkyfii – how to design performance WiFi network and how to use your WiFi network as a marketing tool 
12:15-13:15 Oběd a praktické ukázky
13:15-14:00 Workshop – installation and configuration of Controller based  Edgecore Wi-Fi solutions
14:00-14:45 Life Demo  – Ekahau and Linkyfi
14:45-15:30 Máte otázky? Diskuse a ukázky technologií s rautovým občerstvením

Napsat komentář