Přeskočit na obsah

Konference FUTURE SUMMIT opět propojí největší odborníky na marketing a sales

  • od
Future Summit#3
13Říj2022
13Říj2022

online

Již třetí ročník konference FUTURE SUMMIT, se uskuteční 13. října 2022, a to opět online. Tentokrát s podtitulem Top trendy v B2B a B2C marketingu a prodeji. 

Future sales logoFUTURE SALES organizuje třetí ročník úspěšné konference FUTURE SUMMIT, která má za cíl představit novinky a trendy nejen v B2B marketingu. Jak se posunout od tabulek v Excelu a obvolávání potenciálních klientů k automatizovanému sales a marketingovému procesu? Jaké nástroje pro takový proces použít?  Kdo vám pomůže s realizací takových změn? Je digitální obchod a marketing budoucností ve strategickém řízení firem?  Odpovědi na tyto otázky nabídne online událost, která se koná 13. října.

Na konferenci vystoupí celkem 9 speakerů, kteří se zaměří na 7 klíčových témat a trendů z nejrůznějších oblastí. Účastníci konference se mohou těšit na profesionály z oblasti sales a marketingu, vystoupí např. Katarína Horanská, Agency Account Strategist ve společnosti Google, Martin Skalický, Sales Consultant ve společnosti Imper, Martin Bazala, CEO společnosti Raynet, Josef Pokorný, Senior Business Analyst v CNC (Czech News Center) a další. Provázet programem bude Daniel Urminský, který nasbíral zkušenosti ve firmách a mezinárodních společnostech, jako je Dentsu, AVG nebo Avast. Za organizátory konference, Future Sales, vystoupí spoluzakladatelé Jan Kyselý a Jiří Jambor.

Program začne v 9 hodin přednáškou Kataríny Horanské. Následovat bude blok Czech News Center „Data-driven company: Jak ji v media housu budujeme a těžíme z toho v B2B?“ a před obědem proběhne ještě přednáška na téma „Value-added B2B marketing přes LinkedIn a další digitální kanály“. Odpolední program odstartuje Merkle, následovat budou prezentace společností Raynet, Pipedrive a Imper.

Jednodenní online konference FUTURE SUMMIT nabídne pestrý program, a navíc je pro posluchače již tradičně zdarma, stačí se registrovat.

 

Napsat komentář