Přeskočit na obsah

Konference Lovebrand

konference lovebrand
08Lis2018

Kino Dlabačov

Bělohorská 125/24, 169 01

Jak být lovebrand pro zákazníky i zaměstnance?

  • Jak být lovebrandem pro své zákazníky a klienty?
  • Jak si udržet věrné a dlouhodobé zákazníky?
  • Jak působit jako zodpovědná značka?
  • Jak se mění zákazníci a co je pro ně důležité?
  • Jak být lovebrandem pracovního trhu?
  • Jak dosáhnout toho, aby vás zaměstnanci jako firmu milovali?
  • Jak nadchnout zaměstnance do vize firmy?
  • Jak na úspěšný HR marketing?

GrowJob EventsNejen o tom bude hovořit celkem osm řečníků na konferenci Lovebrand, kterou pořádá institut GrowJOB 8. listopadu v kině Dlabačov. Konference bude rozdělena do dvou bloků – Lepší služby a Lepší zaměstnavatel. V obou blocích vystoupí jako řečníci zástupci současných lovebrandových značek. Chybět nebudou manažeři Eliška Novotná a Ladislav Onderka ze společnosti IKEA, spoluzakladatel společnosti Liftago Ondřej Krátký, marketingová specialistka internetového knihkupectví Martinus Zuzana Kadecká, nebo Anna Knotková a Petr Liko ze společnosti LMC. Vedení bloků budou mít na starosti mentoři společnosti GrowJOB Institute Anna Šenk a Michal Musil.

Anna Knotková & Petr Liko

Anna Knotková působila 10 let v HR mezinárodních společností, mezi něž spadá například T-Mobil Czech Republic a Česká spořitelna. Tam kromě HR marketingu vedla také tým vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. V LMC pracuje již čtvrtým rokem. Petr Liko prošel za 18 let své kariéry téměř všemi oblasti marketingu. Již 9 let pomáhá klientům LMC s Employer Brandingem a HR marketingem. Stál u zrodu kariérních webů pro ČEZ, Letiště Praha, Marks & Spencer, ADP a dalších.

Ondřej Krátký

Ondřej Krátký vyhrál v 28 letech zlato v největší světové soutěži pro mladé kreativce na festivalu Cannes Lions. Po pěti letech zaměstnání opustil kariéru, aby pomohl společníkům Juraji Atlasovi a Martinu Hausenblasovi založit Liftago a postupně se stát jeho ředitelem.

Josef Dvořáček

Josef Dvořáček je spolumajitelem a ředitelem společnosti SONNENTOR, která je dnes významným zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. SONNETOR se kromě kvalitních produktů vyznačuje rovněž originální firemní kulturou. Mottem firmy „Tady roste radost“, vyjadřuje firma poslání přinášet lidem nadšení nejen z bylin, čajů a koření, ale i ze života jako takového.

Eliška Novotná a Ladislav Onderka

Talent Managerka Eliška Novotná a Recruitment Manager Ladislav Onderka pro IKEA Retail Česká republika, Slovensko a Maďarsko mají dohromady 35 let zkušeností z oblasti HR. Oba už dávno vědí, že firma, pro kterou pracují, je lovebrand. Každý z nich žije v jiném městě, ale jsou součástí jednoho týmu a sdílejí společnou vášeň pro rozvoj značky IKEA jako zaměstnavatele.

Zuzana Kadecká

Společnost Martinus je jedno z největších internetových knihkupectví v České republice, které funguje již od roku 1990. Zuzana Kadecká započala svou pracovní dráhu v Martinusu před čtyřmi lety na Slovensku, v roce 2017 se stala marketingovou manažerkou v České republice.

Anna Šenk

Anna Šenk má díky svému působení ve startupových projektech (např. Dámejídlo.cz, Rohlík.cz) bohaté zkušenosti s budováním a zaváděním nových provozních systémů, řídicích mechanismů, optimalizací procesů, aplikací a vytváření prozákaznického prostředí. Firmám poskytuje konzultace v oblastech zlepšování služeb a zákaznické péče jako konzultant GrowJOB Institute Petra Ludwiga. Aktivně se věnuje projektu Lepší služby, který sama založila.

Michal Musil

Přes 8 let spolupracuje s GrowJOB Institute, kde se podílel na rozvoji pobočky v Praze a byl u startu projektu Konec Prokrastinace. Ve své práci se zaměřuje na témata komunikace, leadershipu a firemní kultury. Podílel se na projektech ve firmách jako Adventura, CPI Asset Managemet, Setos, Lundegaard.

Napsat komentář