Přeskočit na obsah

Konference Primetime for Business Data 2022

  • od
Primetime for Business Data
22Zář2022
22Zář2022

Praha

Konference Primetime for Business Data, která se bude konat 22.9.2022 v Praze, navazuje na úspěšnou řadu sedmi ročníků konferencí Primetime for Big Data a je platformou pro všechny, kteří se zajímají o to, jak se orientovat ve víru dat a využít jejich potenciál pro rozhodování, a to napříč celou firmou. Minulé ročníky jasně ukázaly, že ačkoliv je práce s daty nezbytnou součástí fungování firem, jejich potenciál často není zdaleka využit.

blue events logoJaká budou témata tohoto ročníku?
Letošní ročník se zaměří na to, jak data pořizovat, rychle přenášet, bezpečně uchovávat a hlavně, jak z nich „vyrábět“ strategické informace. Podíváme se na IOT, Data Governance a ukážeme si, jaká je přidaná hodnota Real-time zpracování dat. Otevřeme možnosti využití Artificial Intelligence a Machine Learningu. Stranou nezůstanou ani technologie pro efektivní ukládání dat a jejich bezpečnost.

Pro koho to je?
Konference Primetime for Business Data je určena všem, kdo se zajímají o využití dat pro efektivní a kontextové řízení, strategické i operativní rozhodování. Je zacílena na všechny, kteří pracují s daty: marketingoví, obchodní i finanční ředitelé a manažeři, a to na napříč odvětvími. Protože vyznat se v datech je jen první krok k zisku nějaké hodnoty, k lepšímu poznání jevů a situací, a tím i k jejich lepšímu řízení.

Napsat komentář