Přeskočit na obsah

Konference Zaměstnanecké akcie a opční plány

Zaměstnanecké akcie a opční plány
21Bře2018

Praha - Hotel Occidental (Barceló)****

Společnost Seminaria se rozhodla uspořádat ve středu, 21. 3. 2018 v Praze celostátní konferenci na téma Zaměstnanecké akcie a opční plány. Chce-li si zaměstnavatel udržet ve firmě klíčové zaměstnance, musí dnes v době velkého množství pracovních příležitostí přemýšlet i o zajímavějších benefitech, než jsou stravenky či příspěvky na volnočasové aktivity. Přijďte diskutovat s daňovými a právními experty o výhodách a nástrahách podílnictví zaměstnanců, které pomalu objevují i české firmy.

Zvýšení motivace managementu a zaměstnanců prostřednictvím opčních programů je aktuálním tématem a řada společností implementuje tzv. „zaměstnanecké akcie“ do svých odměňovacích schémat. Majetkový opční plán umožňuje účastníkům plánu podílet se na růstu hodnoty společnosti a výrazně zvyšuje jejich motivaci ve vztahu k hospodářským výsledkům.

Na konferenci se účastníci seznámí se základními motivy, výhodami a překážkami při zavádění opčních plánů. Zároveň jim budou vysvětleny principy opčních plánů a různých odvozených variant podílnictví, které mohou využít i menší společnosti s ručením omezeným.

Zástupkyně společnosti Mazars objasní, kdy a komu při různých formách podílnických motivačních programů vzniká daňová povinnost, následně jakým způsobem se provádí zdanění a rovněž jaké jsou odvodové povinnosti v souvislosti se sociálním a zdravotním pojištěním.

Konference Zaměstnanecké akcie a opční plány je určena majitelům a ředitelům společností, jejich ekonomickým a personálním manažerům, dále advokátům, daňovým poradcům a účetním.

Další informace o konferenci naleznete na našich webových stránkách www.seminaria.cz.

ICT NETWORK NEWS a B2B NETWORK NEWS jsou mediálními partnery této konference.

Konference

Napsat komentář