Přeskočit na obsah

Logistická konference SpeedCHAIN 2022

  • od
SpeedCHAIN 2022
13Zář2022
13Zář2022

Praha

Letošní mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN, která je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy, se jako již pravidelně, bude konat v pražském Břevnovském klášteře, a to 13.9.2022.

Jejím posláním je podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. Poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.

ReliantGroupTato logistická konference je produktem sk,upiny RELIANT Group, představuje významnou platformu pro výměnu odborných informací a názorů a nabízí příležitost upozornit na příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku.

Odborná konference je simultánně tlumočena ČJ/AJ a je určena především vrcholovým manažerům českých a nadnárodních providerů logistických služeb, dopravcům, Supply Chain managerům, IT specialistům, konzultantům, představitelům státní správy, zástupcům akademických institucí a logistikům z obchodní a výrobní sféry.

Nedílnou součástí programu je logistický networking i slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous. 

Pro koho je konference určena?

Konference je určena jasně definované skupině profesionálů odpovědných za efektivní fungování výrobních, obchodních a logistických procesů. Dvojjazyčnost celé akce umožňuje zacílit kromě česky mluvících odborníků i na vrcholové zahraniční manažery působící jak v ČR, tak i v ostatních zemích regionu střední a východní Evropy.

Stále větší podíl na výsledné cílové skupině mají vrcholoví manažeři výrobních a obchodních společností, dále představitelé firem poskytujících profesionální logistický servis, představitelé dopravních a spedičních společností, dodavatelé techniky a technologií pro moderní (vysokozdvižné vozíky, regálové systémy, transportní systémy, EZS, WMS, …) a představitelé akademické sféry, státních institucí, výzkumných organizací, poradenských firem, atd.

Více informací najdete na webu konference.

Napsat komentář