Přeskočit na obsah

Retail Summit 2024

  • od
25Bře2024
27Bře2024

Praha

Jubilejní 30. ročník vrcholového setkání klíčových hráčů obchodního trhu, Retail Summit 2024, se bude konat 25.-27.3.2024, v Kongresovém centru v Praze.

Blue events nové logo 2022Hlavní téma pro rok 2024 je „Opening Minds & Markets“. Chceme-li se vypořádat s nároky současné doby, musíme být otevření novým myšlenkám, trhům a zákazníkům. Přijďte spolu s námi objevovat a diskutovat možnosti spolupráce, inovace a obchodní modely budoucnosti.

Zúčastněte se setkání klíčových hráčů středoevropského obchodního trhu. Načerpejte nové informace, inspiraci a energii pro další rozvoj svého byznysu. Navažte nové kontakty, utužte ty stávající.

Jaké je poslání Retail Summitu?

1. Dodávat pravidelný přísun informativních a inspirativních vystoupení předních domácích i zahraničních podnikatelů, manažerů a dalších expertů.

2. Podporovat výměnu názorů a zkušeností mezi všemi hráči obchodního trhu – domácími a mezinárodními retailery a výrobci, online i offline obchodníky.

3. Vytvářet ideální podmínky pro řadu oficiálních i neformálních jednání směřujících k rozšíření stávající spolupráce či uzavírání nových obchodů.

Více informací

Napsat komentář