Přeskočit na obsah

Sales Management 2019

22Kvě2019

Česká národní banka, Praha

blue eventsCo je Sales Management?
Oborové setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu. Akce přinese návod a inspiraci, jak vytvářet efektivní obchodní týmy, jak kombinovat jednotlivé osobnosti obchodníků, jak je motivovat, jak je odměňovat a jak celkově zajistit udržitelnost funkčnosti obchodního týmu navzdory vnějším a možná i vnitřním vlivům.

O čem to v roce 2019 bude?
Konference se zaměří na otázku, co je klíčem k dobře fungujícímu obchodnímu týmu? Klíčoví jsou lidé, jejich rozvoj, motivace, hodnocení. Zaměříme se na to, jaké nástroje nám v tomto mohou pomáhat. Cílem konference je, vytvořit otevřený prostor pro diskusi, ve kterém zazní užitečné rady, praktické zkušeností a často i nekonformní myšlenky, které si s prodejem běžně nemusíte spojit.

Pro koho to je?
Konference je určena pro majitele, ředitele firem, obchodní ředitele, šéfy obchodních týmů, šéfy oddělení péče o zákazníky, Business Development manažery, poradce a pro všechny, kteří v obchodě chtějí něco znamenat.

Napsat komentář