Přeskočit na obsah

Týden inovací ČR 2018

Tyden inovaci 2018
14Kvě2018
20Kvě2018

Forum Karlín v Praze

Pernerova 51, Praha 8-Karlín

Týden inovací je každoročně největší celorepublikovou událostí k podpoře inovací. Týden inovací ČR 2018 bude zahájen hlavní událostí dne 14. května ve Foru Karlín v Praze a během celého týdne až do 20. května poskytne návštěvníkům více než 100 doprovodných událostí napříč Českou republikou.

Pořadatelskou organizací je již třetím rokem European Leadership & Academic Institute (ELAI) se sídlem v Praze. S nápadem realizace této události, která má za cíl vytvořit funkční ekosystém k rozvoji inovací v ČR přišel Lukáš Sedláček, představitel ELAI, který společně s Velvyslancem státu Izrael a rektorem ČVUT slavnostně zahájí Týden inovací ČR 2018 při hlavní události ve Foru Karlín dne 14. května v 9:30. Hlavní, celodenní událost ve Foru Karlín bude sestávat z konference, inovačního veletrhu a seminářů.

Osobní záštitu při Týdnu inovací ČR 2018 udělili prezident Hospodářské komory ČR, Vladimír Dlouhý, generální ředitelka Svazu průmyslu a dopravy České republiky, Dagmar Kuchtová, rektor Českého vysokého učení technického v Praze, Vojtěch Petráček a předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Karel Havlíček.

HLAVNÍ UDÁLOST TÝDNE INOVACÍ
Zúčastněte se zahajovací, velkolepé události celého Týdne inovací ČR 2018, pořádané v pondělí 14. května ve Foru Karlín v Praze. Hlavní událost bude probíhat v čase od 9:00 do 19:00 a bude sestávat z inovačního veletrhu se semináři a z mezinárodní konference.

INOVAČNÍ VELETRH SE SEMINÁŘI
Doražte na inovační veletrh, který nadchne každého! Prezentace top izraelských a českých inovací, přínosné semináře, senzační svítící rostlina nizozemského projektu Living Light, laserové projekce Signal Festivalu, projížďky Teslou X a mnohé další! V pondělí 14. května od 9:00 do 19:00 v pražském Foru Karlín.

Můžete se těšit na prezentaci těch nejzajímavějších novinek v oblasti inovací z ČR a zahraničí, stejně tak jako na skvělé a inspirativní semináře ve stejném prostoru v ceně vstupenky! Zažijete prezentaci zahraničních inovačních hitů jakými jsou třeba svítící rostliny od nizozemského startupu Living Lights nebo robotický skeleton izraelského startupu ReWalk který si vyzkoušel i americký prezident Barack Obama. Vychutnáte si drink namixovaný robotickým barem, budete mít rande s robotem a možná vyhrajete testovací jízdy s úžasnou Teslou X Falcon od legendárního Elona Muska či spoustu dalších cen! Uvidíte na vlastní oči ty nejvíce elegantní elektromobily na trhu, budete si moci zažít tu nejvěrnější virtuální realitu, objevit nejnovější inovace více než 100 vystavovatelů na poli inovací a získat nové kontakty i dodavatele inovativních služeb a produktů. Aby toho nebylo málo, můžete se těšit na odborné inspirativní semináře v oblasti inovací v ceně vstupenky!

MEZINÁRODNÍ KONFERENCE
Pořiďte si vstupenky dokud jsou na mezinárodní konferenci k inovacím pro firmy, kterou Česká republika ještě nezažila! Inspirujte se pro Váš firemní a profesní růst představiteli inovativních firem z USA, Hongkongu, Švýcarska, Izraele, Nizozemí, Švédska a České republiky.
V pondělí 14. května 2018 od 9:30 do 16:30 v pražském Foru Karlín. Konference bude probíhat v AJ se simultáním překladem do ČJ.

Speciální host: robotka Sophia společnosti Hanson Robotics! Nejvyvinutější humanoidní robotka se státním občanstvím a první inovační šampionka OSN!

09:30 - 09:50 ZAHÁJENÍ KONFERENCE

09:50 - 11:00 PANEL I: UMĚLÁ INTELIGENCE

11:00 - 12:00 PANEL II: NOVÉ INOVATIVNÍ PRODUKTY A SLUŽBY

12:00 - 13:30 OBĚD A PROSTOR PRO NÁVŠTĚVU INOVAČNÍHO VELETRHU

13:30 - 14:30 PANEL II: NOVÉ INOVATIVNÍ PRODUKTY A SLUŽBY

14:30 - 15:30 PANEL III: LÍDŘI BUDOUCNOSTI

15:30 - 16:30 PANEL IV: INOVATIVNÍ ČESKÁ REPUBLIKA

16:30 - 17:30 OBČERSTVENÍ & NETWORKING

Napsat komentář