Přeskočit na obsah

Fórum: Log-In

Log In SK

Fórum Log-In je jediná logistická akce zaměřená na nejefektivnější řešení, inovace, nové projekty a případové studie v logistice na slovenském trhu. na slovenském trhu. Již třináctý ročník tohoto fóra se koná v Bratislavě 11. 4. 2019 v hotelu DoubleTree by Hilton Hotel.

Fórum Log-In se skládá z následujících tematických celků:

Odborný program

V sekci odborného programu budou představeny nejlepší případové studie a inovace na slovenském logistickém trhu. Bude možné diskutovat s předními odborníky na aktuální logistická témata prostřednictvím moderovaných panelových diskuzí.

BizLOG

Cílem BizLOGu je zprostředkovat setkání poskytovatelů a uživatelů logistických služeb a produktů, aby mohli společně navázat kontakt a hledat prostor pro vzájemnou, oboustranně prospěšnou spolupráci. Každému setkání budete moci věnovat maximálně deset minut, přitom ale nepřijdete o žádnou přednášku. Žádné závazky, žádné zdržování, o všechno se postará pořadatel.

Logistický Business Mixér

Neformální networkingový večer je ideálním místem pro utužení existujících a navázaní nových obchodních kontaktů. Součástí večera je raut, živá hudba, hry a soutěže.

Logistika v praxi: Návštěvy logistických center

Cílem této programové části je představit „logistiku v praxi“ a zprostředkovat informace o zajímavých projektech přímo od manažerů významných logistických center na Slovensku. Půjde o naprosto jedinečnou příležitost obeznámit se s nejnovějšími operativními systémy a trendy ve skladování, supply chain managementu a distribuci přímo na místě.

Napsat komentář