Přeskočit na obsah

IQRF Summit 2018 má už finální program

IQRF Summit 2018

IQRF Summit 2018 je dvoudenní konference pro vývojáře, výrobce, systémové integrátory a všechny, kdo se zajímají o bezdrátovou technologii IQRF a ekosystém kolem ní.

Na konferenci budou k vidění ukázky reálných řešení a produktů z oblasti chytrých měst, chytrých budov, domácností, průmyslu a bezpečnosti využívajících bezdrátovou technologii IQRF. Více informací o prezentujících, partnerech a programu najdete na: https://www.iqrf.org/summit2018/

Finální agenda zveřejněna!

Chcete vědět jakou roli bude hrát IBM v rámci IQRF komunity? Podívat se, jak můžete pomocí mobilní aplikace nastavit IoT řešení? Naučit se, jak propojit umělou inteligenci s IoT zařízeními? Jak dostat své řešení na globální IoT trh? Získat podrobné informace o desítkách produktů, řešení a uživatelských příležitostí v oblasti IoT? Pak nemůžete vynechat IQRF Summit 2018. Prohlédněte si program >ZDE<.

30+ prezentujících odborníků na Internet věcí

Více informací o aplikacích Smart City, Smart Building a Industry 4.0 přímo od zdroje: Petr Havlík – obchodní partner IBM CZ, Fabrizio del Maffeo – výkonný ředitel společnosti AAEON Europe, Chinru Lin – viceprezident společnosti Zyxel, Vladimír Šulc – zakladatel IQRF a jednatel IQRF Tech, Craig Smith – ředitel, TD Smart Solutions Tech Data a mnoho dalších…

Praktické workshopy

Myslíte si, že vývoj nového interoperabilního produktu IQRF je obtížný a integrace vám zabere spoustu času? Vůbec ne. Zaregistrujte se na praktické workshopy a získejte cenné zkušenosti, jak rychlý a flexibilní celý proces je.

Výrobci projdou procesem vývoje nových interoperabilních produktů IQRF. Nové produkty budou certifikovány, uvedeny v IQRF repozitáři a budou připraveny k integraci do IoT řešení.

Integrátoři nastaví své gatewaye, propojí s mobilní aplikaci určenou pro IQRF, použijí IQRF repozitář a propojí nejen známá IQRF zařízení, ale i právě certifikované produkty výrobců z druhého workshopu.

Marketplace

Otestujte si hotové produkty a řešení přímo na místě a promluvte si o technických podrobnostech přímo s výrobci. Marketplace je jedním místem pro všechny produkty a řešení nabízené členy IQRF Alliance. Diskutujte o svých projektech, nápadech nebo obchodních IQRF Summitpříležitostech s odborníky na Internet věcí z řad členů IQRF Alliance.

Společná večeře

Nejlepší způsob, jak se setkat s novými lidmi, diskutovat o technických a obchodních výzvách nebo jen relaxovat, je v neformální atmosféře s dobrým jídlem a pitím. Připojte se ke společné večeři jen pět minut chůze od konferenčního hotelu – U Hubatků, Pod pekárnami 162/9, 190 00 Praha 9-Vysočany.

Místo konání

Clarion Congress Hotel Prague ****

ICT NETWORK NEWS a IOT NETWORK NEWS jsou mediálními partnery summitu.

Video z loňského ročníku:

1 komentář na “IQRF Summit 2018 má už finální program”

  1. Pingback: Finální program IQRF Summitu 2018 zveřejněn | IOT NETWORK NEWS

Napsat komentář