Přeskočit na obsah

ISSS 2019 – dvaadvacátý ročník populární akce

konference ISSS 2019 #AVERIANEWS

Konference ISSS, tradičně doprovázená mezinárodním setkáním V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society), je již více než dvě desetiletí renomovanou komunikační a prezentační akcí pro všechny subjekty veřejné správy, odborníky i dodavatele technologií a služeb, kteří se podílejí na reformě veřejné správy, rozvoji e-governmentu a digitalizaci společnosti. V posledních letech se zde pravidelně registruje přes 2300 účastníků.

Jde o politicky nezávislou platformu, která se každoročně koná pod oficiální záštitou a za účasti premiéra, dalších členů vlády, představitelů obou komor Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR. Zpravidla nechybějí ani významní hosté z Bruselu nebo členové Evropské komise, i letos bude mezi hosty eurokomisařka Věra Jourová.

Dvoudenní program se zaměří na široké spektrum témat souvisejících s modernizací veřejné správy a celkovou digitalizací společnosti a jeho součástí jsou i důležité doprovodné akce, mezi nimiž nechybí například setkání poslanců a senátorů, zasedání komisí Rady AKČR, SMO ČR, workshopy různých uskupení nebo aktivit či jednání Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů. Rok od roku také přibývá zájemců o zařazení přednášky či prezentace, kterých se odehraje v rámci dvoudenního programu konference každoročně více než 200, a ve výstavní části se představí přes 100 dodavatelských firem.

Napsat komentář