Přeskočit na obsah

Java Days 2018

JavaDays 2018 Gopas

Když před dvěma roky Počítačové škola GOPAS přišla s novou konferencí, zaměřenou na programovací jazyk a všechno, co s ním souvisí, byl to startovní výstřel. Nikdo tehdy nevěděl, jak tato konference bude úspěšná.

Ale hned první a pak i druhý ročník dokázal, že GOPAS mířil správným směrem, a tak se ve dnech 12. a 13. listopadu 2018 v multikině Premiere Cinemas v Praze-Hostivaři budeme moci vidět už na třetím ročníku této konference.

GOPASJavaDays 2018 je česká konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi Javy. Konference si získala už spoustu příznivců a je určena Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají. Těšit se tak můžete na nejznámější odborníky a experty na Javu, přičemž přednášky budou probíhat v českém i slovenském jazyce.

Na účastníky čeká 16 přednášejících, kteří vás postupně provedou všemi novinkami, týkajícími se Javy – a to v celkem 18 přednáškách. To, co by vás mohlo naladit do pozitivna, je sekce Ask The Expert, kde už její název napovídá, o co tu půjde. Můžete zde získat informace od odborníků na vámi vyřčená témata. A samozřejmě, když jsme u lákání, pak je zcela jasné, že i jednotliví partneři této konference si pro vás připravují soutěže, které budou součástí jejich partnerských stánků.

A jaká budou nosná témata této konference? I na to už známě odpověď, budou to Java 9, Microservices, ORM, NoSQL, frameworky, Java Module System, Spring Boot, Event Sourcing, SubstrateVM, REST, GRAPHQL a Node.js, ITIL, API management a další. Myslíme si, že expertům na Javu není třeba dále nic vysvětlovat.

Pořádají společnost Počítačová škola GOPAS nás dopředu informovala i o tom, proč se vlastně konference o Javě zúčastnit? Hrňme si to do několika bodů:

  • Protože je důležité sledovat nejnovější trendy
  • Protože se potkáte se spřízněnými nadšenci do Javy
  • Protože získáte nejucelenější přehled novinek o Javě, nejpoužívanější platformě v podnikovém prostředí
  • Protože se jedná o českou konferenci s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi Javy a přednášky budou v českém/slovenském jazyce
  • Protože to bude zábava

Není co dodat. Pokud si s Javou tykáte nebo se jí snažíte přijít na kloub, pak tahle konference, konaná na konci první půle listopadu je právě ta správná volba právě pro vás. Tak honem na www.javadays.cz.

Milan Loucký

Napsat komentář