Přeskočit na obsah

Konference CIO Agenda 2019

  • od
CIO Agenda 2019

Konference CIO Agenda je setkání, které přináší nejlepší příklady efektivní spolupráce IT a dalších týmů při podpoře úspěšného a bezpečného chodu společnosti. Příležitost pro všechny, kteří přemýšlí byznysově a vnímají potřebu lepší komunikace IT a ostatních částí firem / institucí.

Konference je nejen pro CIO, ale i pro další členy Top Managementu, kteří nesou zodpovědnost za chod firmy.

O čem to v roce 2019 bude?

  • Kybernetická bezpečnost je jedním z klíčových faktorů pro hladký chod firem. Každoroční ztráty způsobené kybernetickou kriminalitou se pohybují v řádu miliardy dolarů, a to jen ty nahlášené. Je zapotřebí držet krok s útočníky, abychom minimalizovali riziko ztráty nejen dat, ale i dobré pověsti značky a věrnosti zákazníka.
  • Budování bezpečnostní kultury je prvořadým zájmem nejen CIO, ale především TOP managementu, protože konečnou odpovědnost za fungování firmy a tedy i za řízení kontinuity činností má vrcholové vedení organizace. Takže: Co dělat, aby vaše „hra“ neskončila?
  • Program konference nabídne praktické zkušenosti, jak zvládat rizika a snižovat pravděpodobnost narušení firemních procesů. A pokud k němu dojde, je dobré vědět, jak maximálně efektivně omezit dobu výpadků činností a jejich negativní dopad na klíčové produkty a chod organizace

 

Napsat komentář