Přeskočit na obsah

Konference: Communication Summit 2019

Communication Summit

blue eventsAkce se koná 29. května 2019 v prostoru DOX+ v těsném sousedství známé galerie. Podtitulem konference je: Pomůžeme vám udělat si velkou inventuru všeho, co dnes v komunikaci (ne)funguje!

Communication Summit je setkáním všech, kdo chtějí komunikací dosáhnout vyšších finančních i společenských výsledků. Jedná se o prestižní akci spojující jak zástupce klientů – firem a institucí, tak zástupce komunikačních dodavatelů, zejména reklamních, mediálních a PR agentur. Předneseny budou stanoviska klíčových osobností komunikační branže, příspěvky plné užitečných informací, inspirace a energie, jakož i příležitost k neformální výměně názorů v průběhu dne i na afterparty, která začne po skončení přednáškového a konzultačního maratonu.

O čem to tedy vlastně bude?

Všichni máme na skladě obří komunikační arzenál. Ale máme přehled o tom, co už je prošlé? Potenciální dopad většiny marketingových nástrojů a technik (včetně tradičních médií) se sice díky digitální revoluci zvýšil. Tuto sílu se ale nedaří zcela využít, výkonnost kampaní obecně od doby krize klesla. Čím více dat máme o krátkodobých výsledcích, tím méně vidíme dlouhodobý dopad komunikace.

Existuje nespočet způsobů, jak to celé po… kazit. Klíčový řečník konference Les Binet napočítal až 66 takových chyb – ale existuje současně stejně tolik cest, jak to dělat lépe! Věří, že z mýtů, omylů a selhání se naučíte ještě více než z úspěchů. Ale proč všechny chyby zkoušet na vlastní kůži, když můžete být napřed právě díky Communication Summitu 2019!

Komu je Communication Summit určen?

Z pohledu pozic ve firmě je akce určena pro PR a marketingové ředitele, manažery a specialisty na komunikaci, ale i zástupce nejvyššího vedení, kteří si uvědomují, co všechno může dobrá komunikace pozitivně zúročit (a špatná poškodit).

Z pohledu sektorů působnosti cílíme na široké pole zadavatelů komunikačních řešení od státní správy, přes finance a pojišťovnictví, průmyslovou výrobu, stavebnictví, utility, retail, hospitanty, IT, telco, zdravotnictví a další. Na straně druhé jsou pak firmy nabízející B2B služby od komunikace až po výzkum a poradenství.

Co na vás čeká?

  • 25 našich i zahraničních odborníků – praktiků marketingu a PR. Jak se dá podle nich komunikace zlepšit, aby měla lepší výsledky?
  • Zásadní doporučení zazní ve 2 dopoledních přednáškových blocích. Nenechte si ujít zejména klíčového řečníka Lese Bineta!
  • Příležitost probrat expertní témata ve 3 paralelních odpoledních sekcích hlouběji zaměřených na inventuru PR, reklamy a komunikaci veřejné správy.
  • Neformální debaty s více než 300 účastníky během přestávek i na závěrečné afterparty.

Napsat komentář