Přeskočit na obsah

Konference Equal Pay Day 2018 Ženy sobě

EPD

Tématem dvoudenní konference zaměřené především na ženy byly peníze a mentoring. Ta se konala ve dnech 13. a 14. dubna 2018 v Clarion Congress Hotelu Prague.

První den konference se odehrál ve znamení konference, na kterou měli přístup i muži. Tématem už devátého ročníku konference byly především peníze, hovořilo se o investicích do ženského byznysu, i o tom, že investice do sebe samých nejsou nikdy vyhozenými penězi i o předsudcích, které o penězích panují. Celý program byl proložen vystoupením hudebních těles, které přispěly k lepší pohodě a vnímání obsahu přednášek. Jako první vystoupila Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women ČR, o skvělé moderování se postaralo dou moderátorů Marie Petrovová a Tomáš Jindříšek.

Druhý den pak byl ve znamení mentoringu, kde si účastnice u kulatých stolů mohly vybrat zajímavé osobnosti, které hovořily především o spojení role matky a podnikání dohromady. I zda přispěli ke skvělému chodu přednášek už zmínění moderátoři a i druhý den zahájila Lenka Šťastná, kterou pak na pódiu vystřídala Barbara C. Richardson, velvyslankyně Kanady v České republice. Pak už se opět hudební vystoupení střídala s přednáškami zajímavý osobností.

Celá akce a obsah jednotlivých přednášek i celé dění bylo možné sledovat i na facebookovém profilu této akce, kde je možné se seznámit i s názory jednotlivých účastnic semináře.

Napsat komentář