Přeskočit na obsah

Konference Future of Cyber + Live Hacking Zóna

Future Forces Forum 2022 konference Future of Cyber

Ve dnech 19. – 21. 10. 2022 se bude na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA konat mezinárodní kybernetická konference Future of Cyber – soubor bezpečnostních panelových diskusí a workshopů na aktuální témata: kybernetická bezpečnost a obrana, krizové řízení, podpora plánování a vedení vojenských a záchranných operací v hybridním prostředí, umělá inteligence, C5ISTAR.

Součástí konference bude opět Live Hacking Zóna, kde bude mimo jiné možné řešit hackerské úlohy v rámci soutěže. Cílem konference je identifikovat výzvy pro státní, privátní i akademickou sféru v oblasti bezpečnosti a pro vzájemnou spolupráci, tak i představit obchodní příležitosti v rámci kybernetické bezpečnosti a ochrany kritické infrastruktury.

Future Forces Forum logoKonference proběhne jako součást projektu FUTURE FORCES FORUM – mezinárodní výstavy a odborných panelů pro trendy a technologie v obraně a bezpečnosti, jehož se pravidelně účastní na 200 vystavovatelů a 7 000 odborných návštěvníků, včetně představitelů státní správy, ozbrojených a bezpečnostních sil, mezinárodních organizací a pracovních skupin NATO.

Další informace jsou k dispozici na webu konference.

Napsat komentář