Přeskočit na obsah

Konference: Power BI Day

Power BI Day konference

GOPASPět špičkových specialistů bylo hlavními aktéry konference, konané v budově Microsoftu dne 11. dubna 2019. Ti všichni společnými silami na konferenci Power BI Day 2019 přiblížili problematiku Self Service Business Intelligence, personalizovaný reporting, Row Level Security. Pořadatelem byla Počítačová škola GOPAS.

Konference byla určena především pro pracovníky IT, controllingových a BI oddělení a všem, kteří si své reporty chtějí vytvářet sami. Dále pak i datovým analytikům a finančním manažerům, kteří své výstupy potřebují vizualizovat koncovým uživatelům. Dále pak i projektovým manažerům, kteří jsou otevřeni novým způsobům řízení projektů a vývojářům Power BI i všem, co se měli zájem nechat certifikovat na Power BI nebo se o PBI zajímají.

Zájem lidí byl obrovský, náplň konference zajímavá, o čemž svědčí i t spousta fotek přítomných návštěvníků, kteří se nechali vyfotit s přednášejícími. A že jsme byli na akci Gopasu, bylo jasné i po stránce skvělého servisu po čas přestávek a oběda. Zde vznikla spousta oken pro neformální diskuze nad přednášenými tématy i prostě jen tak. Pěti přednášejícím nelze upřít snahu zaujmout, přednášky byly podané lehce a s nápadem. Takže, kdo přišel, nelitoval.

Napsat komentář