Přeskočit na obsah

Konference: Sales Management 2019

blue eventsOborové setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu se konalo v budově ČNB.

Pod novou značkou Sales Management 2019 odstartovala série výročních konferencí, jejichž ambicí je vytvořit platformu k pravidelnému setkávání, sdílení zkušeností, čerpání inspirace a znalostí o nejnovějších trendech řízení prodeje. Snahou pořadatelů, společnosti Blue Events, je dodat informace v co nejatraktivnější podobě, takže tato konference představuje vlastně takový správně namíchaný koktejl pro šéfy prodeje. A to je opět Blue Events podařilo splnit do puntíku.

Akce byla vlastně návodem a inspiraci, jak vytvářet efektivní obchodní týmy, jak kombinovat jednotlivé osobnosti obchodníků, jak je motivovat, jak je odměňovat a jak celkově zajistit udržitelnost funkčnosti obchodního týmu navzdory vnějším a možná i vnitřním vlivům.

Letošní ročník konference se zaměřil na otázku, co je klíčem k dobře fungujícímu obchodnímu týmu. Klíčoví jsou lidé, jejich rozvoj, motivace, hodnocení. Na jednotlivých přenáškách se účastníci dozvěděli, jaké nástroje jim v tom mohou pomáhat. Konference ale nebyla jen o přednáškách, jejím cílem bylo vytvořit otevřený prostor pro diskusi, ve které zazněly užitečné rady, přednášející i diskutující předali své mnohdy dlouholeté osobní praktické zkušeností a často i nekonformní myšlenky, které si s prodejem běžně nemusíte spojit.

Konference byla určena majitelům a ředitelům firem, obchodním ředitelům, šéfům obchodních týmů, šéfům oddělení péče o zákazníky, Business Development manažerům, poradcům a všem, kdo v obchodě chtějí něco znamenat. Takže každý z návštěvníků si jistě odnesl něco, co jej nějakým způsobem inspirovalo nebo rovnou nakoplo k jeho další práci.

Napsat komentář