Přeskočit na obsah

Konference: Sales Management 2019

blue eventsOborové setkání obchodních ředitelů, šéfů prodeje, vedoucích obchodních týmů a Key Account manažerů z řad špičkových firem působících na českém trhu se odehraje v budově ČNB dne 22. května 2019.

Pod novou značkou Sales Management 2019 startuje série výročních konferencí, jejichž ambicí je vytvořit platformu k pravidelnému setkávání, sdílení zkušeností, čerpání inspirace a znalostí o nejnovějších trendech řízení prodeje. Snahou pořadatelů, společnosti Blue Events, je dodat informace v co nejatraktivnější podobě, takže tato konference představuje vlastně takový správně namíchaný koktejl pro šéfy prodeje.

Akce přinese návod a inspiraci, jak vytvářet efektivní obchodní týmy, jak kombinovat jednotlivé osobnosti obchodníků, jak je motivovat, jak je odměňovat a jak celkově zajistit udržitelnost funkčnosti obchodního týmu navzdory vnějším a možná i vnitřním vlivům.

Letošní ročník konference se hodlá zaměřit na otázku, co je klíčem k dobře fungujícímu obchodnímu týmu. Klíčoví jsou lidé, jejich rozvoj, motivace, hodnocení. Zaměříme se na to, jaké nástroje nám v tomto mohou pomáhat. Cílem konference je vytvořit otevřený prostor pro diskusi, ve kterém zazní užitečné rady, praktické zkušeností a často i nekonformní myšlenky, které si s prodejem běžně nemusíte spojit.

Konference je určena pro majitele, ředitele firem, obchodní ředitele, šéfy obchodních týmů, šéfy oddělení péče o zákazníky, Business Development manažery, poradce a pro všechny, kteří v obchodě chtějí něco znamenat.

Napsat komentář